Дюйм оф о4ка• Изменено 04 августа 2024

Підтримайте, будь ласка.. розлучилась з чоловіком

4 роки були разом, щасливі безмежно, він батьком для моїх дітей став (я розлучена).
Але.. виявилось він одружений, почав казати казки що розлучиться, ми його сім´я, стосунків з жінкою немає😢але я поставила все ж крапку.. сказала,.щоб додому не приходив, речі через якийсь час віддам, коли буду готова зустрітись.
Боже, він з нами практично жив всі роки, робота подобова, то я і думки не мала зайвої. Я була найщасливіша у світі.. дівчата, жодної сварки за весь час. Ми як дві половини були.. він мені дав крила після мого розлучення, а тепер забрав їх.. не знаю що сказати дітям,.як пояснити, і де взяти сил це пережити.
Навіть якщо він і розлучиться офіційно,.я не впевнена що зможу пробачити стільки років брехні.
Так боляче😭
Айпишница• 04 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Друзів деяких і колег з роботи знала
І? Всі мовчали? Чи він Вас як рекомендував?

Каллипсо• 04 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я кажу набери зараз при мені дружину, я поговорю з нею, і відразу мої сумніви пропадуть - ’ні, давай іншим разом’.. і все...мені цього було достатньо
Ааа, даже так
автор Дюйм оф о4ка • 04 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Мовчали.. як кохану дівчину
Айпишница• 04 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мовчали.. як кохану дівчину
То, ви ще ото тут теми створюєте? Щоби що?
Він вас просто так т-в… і хочете ще? Чи що?
Дурна Ви… добре, що дітей не наробили
автор Дюйм оф о4ка • 04 августа 2024
Ответ дляАйпишница
Дурна Ви… добре, що дітей не наробили
Вибачте, а як він мав представляти мене??? Це моя дружина, але таки не дружина? Одружені ж не були
Айпишница• 04 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ой, ну, фантазія у Вас така собі. Тут бувають цікавіші сюжети))))
Неновая почта• 04 августа 2024
Ответ для60 метрів сметани
Як це?
4 роки ви не знали, що він жонатий?
А та жінка теж така ж сліпа? Чи їй пофіг?
А жена все эти годы пишет на Советчицу какая она счастливая и какой у нее муж умница.
Без комплексів• 04 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Моя подруга видела своего мужа последний раз до ковида, когда уехала за 400км с новой любовью, с тех пор она сменила несколько мужчин . Развестись ей не хватает времени.
А чоловіку що заважає розлучитись, релігія?
Неновая почта• 04 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
То він і Вам і жінці брехав, про суткітроє?
А где тогда третья баба??

Не пью, не курю• 04 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так ви ж кажете, що жили родиною, разом?
Без комплексів• 04 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
А где тогда третья баба??
Хз, не факт, що нема
Новорічна пальма• 04 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
Может и развёлся,, она не проверяла
Лунтик-паунтик• 05 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Він спочатку казав, що розлучений.
Дітей нема, тому і питань не було більше у мене.
Зараз виявилось офіційно у шлюбі все ще, каже просто не бачили сенсу розводитись..просто роз´їхались. Жінка, по його словам, в іншому місті жила, а з війною переїхала за кордон.
Дізналась, коли стало питання про подання заяви в рацс..я поставила питання ребром або пора вже, або розходимось. Ну він і зізнався що не може зараз одружитись, але ’все буде, треба почекати, він цим займеться’
І от як, будучи зі мною стільки років, не думав про це?? Бреше, як дише..не вірю нічому вже
Видно есть имущество и он не хочет с ней делиться