Ваша прЭлесть• 05 августа 2024

Макбук, не можу розібратися

Подарували макбук, і кожного дня запитують чи розібралася чи подобається? підскажіть з ним реально розібратися він мене бісить(((

думаю краще б було звичайний з віндоусом, мені потрібно друкувати а мій принт інший вхід має, треба ворд його немає ексель, та і взагалі меню нічого не ясно (((
на роботу не візьму його бо там всі упадуть з заздрощів (

скажіть чи реально до нього звикнути?
Не стесняюсь• 05 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Це не робочий стіл, а лаунчпад. Будете з компом, подивіться. Він відкриваєттся кліком на іконку в панелі док (стрічка програм внизу екрана).

Відпишіться потім, якщо не важко, бо мені самій вже цікаво, куди від вас втік телеграм ))
Я вам дуже вдячна, буду на вихідних, може тему не закриють
Не стесняюсь• 11 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Тут шукали іконку?
Алілуя! От воно де живе на цьому компі! В лаунчпеді!
Як я вам вдячна :) я би луснула, але шукала б всі ці іконки на пустому роб.столі :) дякую за небайдужість!
Невловимий Джо• 11 августа 2024
Ответ дляНе стесняюсь
О, супер )))
Весёлая морковка• 10 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
а чому ворд та ексель немає? все є.щодня працюю з екселем
Ви купили ліцензійний ворд та ексель Майкрософт для макОС?

Якщо ломаний встановлювати, то він працює іноді некоректно,особливо коли треба на флешці якусь таблицю перенести, потім вона не відкривається на віндовс.
вре_Динка• 10 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка

я завжи користуюсь офіційним софтом, і на вінді також
він коштує копійки, не розумію економії
Весёлая морковка• 10 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
він коштує копійки, не розумію економії
Копейки? Для кого как.
Ставила Виндоус + офис лицензионные, заплатила 10 тыс.

Для меня 10 тыс это не копейки.
вре_Динка• 10 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Копейки? Для кого как.

Для меня 10 тыс это не копейки.
на мак я вінду не ставлю, 100 доларів за офіс для мене копійки в порівнянні з ціною самого мака(майже 4к)