Гуляю босоніж• 2 часа назад
Буває так, що копійки нема за душею? На підсосі постійно і в стресі, і де цих
грошей взяти...
Леннон_Жив!• 1 час назад
Таке життя, постійно думаєш де взяти і як не витратити більше, ніж можна
Настасья Пицун• 1 час назад
На самом деле даже богатые люди постоянно экономят и прощитывают каждую трату. Они тоже зачастую живут экономно.
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Начните откладывать.
Тобто не вистачає місяць прожити, то потрібно відкладати?
З чого?
Усміхайлик• 1 час назад
Ответ дляБілий Лосик
З чого?
Перестать есть
Білий Лосик• 1 час назад
У вас це постійна ситуація чи тимчасова?
Хто ще є в родині (діти, чоловік)?
Чи намагались змінити роботу?
Хто ще є в родині (діти, чоловік)?
Чи намагались змінити роботу?
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
Ответ дляБілий Лосик
З чого?
Это единственный путь уйти от проблемы.
Нужно отказаться от какой-то траты.
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
Ответ дляУсміхайлик
Перестать есть
Есть Вы не перестанете, но найти на что можно не потратить хотя бы мизер, можете только Вы.
Білий Лосик• 1 час назад
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Это единственный путь уйти от проблемы.
Нужно отказаться от какой-то траты.
Думаю автор це вже зробила. Але буває, що немає що скорочувати.
Я зараз теж в такій ситуації, але через ситуацію - тато попав в онко. Колись вже була така ситуація з мамою, теж влазили в кредити, потім ледь вичухались.
Скоротили все що можна, щоб зменшити мінус на кредитці, але далі просто нікуди скорочувати.
Зараз у нас на сніданок гречка і вінегрет. Що порадите ще скоротити?
Міс Всесвіт• 1 час назад
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Начните откладывать.
Чтобы стать миллионером, нужно всего лишь откладывать 10 месяцев по 100 тысяч!
Зупка_цем• 1 час назад
В мене так кожен місяць… Ось зарплата в пʼятницю, а до неї ще треба дотягнути цей тиждень, в гаманці 100 грн, а в середу дитині в школу треба дати 150..
Отримую зарплату, закриваю кредитку, якою місяць користувалась, лишається 2-3 тис, знову кредитка, а коли зарплата все по кругу… не знаю як із цього всього вийти. про працювати більше знаю, але й так від 9 до 20 кожен день, з одним вихідним неділя
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
Ответ дляБілий Лосик
Когда-то я совершенно не отличалась от Вас или автора. Меня спасла новая привычка. В самый сложный период своей жизни я стала откладывать. Сокращать расходы было совсем не куда. Я даже пешком на работу ходила 2 часа, так как экономила на маршрутке.
Но я нашла, что ещё можно не купить)
Я говорю лишь о том, что лично у меня сработало. Может быть Вам или автору уже ничего не поможет.
Но я нашла, что ещё можно не купить)
Вареничніца• 1 час назад
Ответ дляНастасья Пицун
Неправда
Настасья Пицун• 1 час назад
Ответ дляЗупка_цем
И постоянно страх что вдруг уволят
Файна дівка• 1 час назад
Автор создала тему и ушла, видимо денег на интернет не хватило, чтоб продолжить обсуждение.
Злива інформації• 1 час назад
Ответ дляНастасья Пицун
Це ви себе так заспокоюєте?
Планшетница• 52 минуты назад
є для цього кредитний ліміт, от так стабільний мінус на карті і маю.
А ліміт великий)
Планшетница• 51 минуту назад
Ответ дляНастасья Пицун
нет не экономят и не просчитывают. Если и просчитывают и экономят, то точно не на тех вещах, на которых экономят бедные.
Настасья Пицун• 26 минут назад
Ответ дляЗупка_цем
Искать работу с зп хотя бы тысяч 20-22.
Настасья Пицун• 26 минут назад
Ответ дляЗупка_цем
То есть вы можно сказать живёте в долг?
Настасья Пицун• 25 минут назад
Ответ дляПишу, не читаю
В Німеччині дають 500 євро щомісяця і працювати не потрібно
Все равно придется идти работать и там
Настасья Пицун• 25 минут назад
Ответ дляПланшетница
А ліміт великий)
У вас не получается закрыть кредит?
Зупка_цем• 6 минут назад
Ответ дляНастасья Пицун
Искать работу с зп хотя бы тысяч 20-22.
В нашому містечку 10-12 тис рахується пристойною з/п…
Зупка_цем• 5 минут назад
Ответ дляНастасья Пицун
То есть вы можно сказать живёте в долг?
Так, і так кожен місяць. Коли тільки мінус 3 тис на карті, то це для мене дуже хороший місяць… зазвичай мінус 6-7