Ловлю капці• Изменено 05 августа 2024
Як це декольте і коротка спідниця провокує чоловіків? Не розумію, вони не можуть
Керувати інстинктами (своїм переднім місцем)? Подивився - красива і точка
Ситуація із драйвером
Я вчуся водіння з інструктором, він сказав шоб я більше не одягалась так….
А чого??
Ситуація із драйвером
А чого??
Не боюся осуду• 05 августа 2024
это защита для дур, а не от дур.
Вот что вы будете делать , если таки взыграет либидо в какой- то подворотне на ваши оголенные прелести?
Это раз. Ну и невербальные знаки. Уже голая. Зачем- то. Догадайся сам, зачем. И догони меня
Ждун с Нибиру• 05 августа 2024
Назло ему, придите на следующее занятие в нижнем белье. Можно топлесс. Пусть тренирует инстинкты, жЫвотное.
Грушки-яблочки• 05 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
это защита для дур, а не от дур.
Вот именно
Мамина квіточка• 05 августа 2024
Це як вгамовувати голод, споглядаючи на жарену курку - можна, але не комфортно дуже. Інстинкти не обдуриш.
Бавовнятий Пупс• 05 августа 2024
І причому інстинкти, переднє місце? Може ви реально не гарна і йому неприємно. Не всі в міні з декольте викликають бажання.
Мальовнича даль• 05 августа 2024
Взагалі то ж норми етикету.
Тому потрібно дотримуватись певного дрес коду, те що ок на дискотеку, не ок на роботу.
ЗдесяЯ• 05 августа 2024
Смотрела фильм французский, где мужик ударился головой и очнулся в мире где все наоборот, мужикам надо было носить шорты чтобы понравится женщинам. Сам фильм дурацкий, но классно иллюстрирует идиотизм, к которому мы привыкли настолько, что он кажется нам нормой
Бавовнятий Пупс• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Ви будете переодягатися, якщо хтось вас сприйме як не гарну?
Я не розумію потреби виставляти на огляд своє тіло там, де це не є нормально. Неприємно дивитися коли цицьки вивалюється постійно.
ЗдесяЯ• 05 августа 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Если вам не приятен мужчина, с которым вы не из симпатии коммуницируете, а по делу, не нравится его пузо, скажем, вы считаете адекватным высказывать распоряжения, как ему нужно одеться в следующий раз?
Бавовнятий Пупс• 05 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Автор записала інструктора в збоченці беззаперечно, вона не знає причини чому він так сказав.
Так точно!• 05 августа 2024
Одягатись на навчання потрібно зручно.
Нахріна міні і декольте? Щоби що? Виставити напоказ все і одразу?
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви не розумієте тому що а -- це не ваша потреба, б -- це може бути і не потреба, а просто стиль одягу до якого звикли. Сорі, а на свої цицьки вам приємно дивитися?
Vitamina1407• 05 августа 2024
Нащо ви так одягаєтеся? У вас комплекси чи вас дуже не долюбив батько в дитинстві? Чи ви думали що інструктаж буде у стрип барі? Так одягатися це не повага до людини яка з вами працює або навчає вас.
Всьому одягу своє місце,ви одягаєтеся недоречно.
ЗдесяЯ• 05 августа 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Может это был такой комплимент недолугий, типа «ты такая красотка, что не могу терпеть»
Но в любом случае комментарий не уместный и для меня был бы поводом сменить инструктора, еще не хватало мне указаний, как мне одеваться
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляНе боюся осуду
это защита для дур, а не от дур.
А если на скромно одетую сработает либидо вы как это оправдывать будете?
Мамина квіточка• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Якщо ваш хлопець/чоловік згвалтує людину, яка є канонічною жертвою (дитиною, хворою, старенькою) ви теж про інстинкти писати будете?
Ви прям крайнощі хворі берете. Ці люди не мають викликати у нормального чоловіка природньої реакції, на відміну від оголонеї жінки. Але спорити з вами не буду, хай ходять голими усі, кому це до вподоби. Може їм жарко чи ліфон жме. То що, обмежувати себе вічно?
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Взагалі то ж норми етикету.
Какой особый дресс код для уроков вождения?
ЗдесяЯ• 05 августа 2024
Ответ дляVitamina1407
Автор, покажите свой лук, а то я удивлена комментами, вроде заучи с линейкой возле школы стоят и блюдят. Юбка летом уже неповага😅
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Отвернитесь и не смотрите. Всем угодить нельзя
Одяг та сумки• 05 августа 2024
ну в мене інструктор питав чи ок якщо він свою руку мені на ляжку де коліно класти буде іноді - типа щоб я дожимала тормоз. Я сказала ок. І звісно старалася одягти щось щоб його рука не по моїй голій ляшці йорзала. А коли педаль тормозу що зпарена між мною і ним відпала. А він вийшло доцього завжди тормоз дотискав за мене. Якраз на переході пішохідному...а я їду...то вже давив він мені на ту ляжку з переляку. Я вважаю одягатися треба пристойно - виж на заняття йдете а не на ....Але інструктора можливо змінилаб
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Или инвалидность, к примеру, которая на внешность влияет
Мальовнича даль• 05 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Якщо потрібно пояснювати, то не потрібно пояснювати
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Одягатись на навчання потрібно зручно.
При наличии груди любая обычная майка выглядит как декольте
Но в любом случае не инструктору это решать