Заліковий троль• Изменено 05 августа 2024
Залетів рілз
Дівчата, хто пояснить в чому прикол? У мене своя особиста сторінка в інсті, закидаю особисті фото, якість відео, ніколи не було мега активності. А тут зняли з дочкою рілз, переглядів за 4 дні майже 150 тис, біля 5т лайків,це він куди, а головне яким чином кудись потрапив? Підписались якісь рандомні люди в кількості 2т. Щось я не второпаю, що відбувається
ВерСаСе• 05 августа 2024
Такі алгоритми. Наприклад, ваше відео показано 5 людям.
Якщо з 5 людей подивилось 2 людини. То більше не показується. Ще важливо, чи повністю ваше відео переглянули, чи на середині переключили на інше.
Далі, якщо переглянуло 10 людей, алгоритм пропонує його іншим.
Я не експерт, але, здається, це працює так.
Тобто, висновок - ви зняли цікаве і круте відео) Вітаю)
Мої рілси не більше 5000 переглядів набирали)
Заліковий троль
• 05 августа 2024
Ответ дляВерСаСе
Та мої раніше також, а тут якийсь бум переглядів. Ще з ранку було 82 т, а зараз майже 150т
Заліковий троль
• 05 августа 2024
Ответ дляВерСаСе
В після 5 стопорились? Чому ваш рілз по алгоритму не просувався далі?
ВерСаСе• 05 августа 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Ну бо, напевно, це мій максимум. Поки що))
Заліковий троль
• 05 августа 2024
Ответ дляВерСаСе
Але ж по вашому алгоритму, якщо він просунувся на 5к. переглядів, то мабуть мав би й далі рухатись.
Відірву та викину• 05 августа 2024
И я не пойму, сделала в тик ток страницу , продаю порошок. Выставляла видео, ну 50 -100 - 150 просмотров. А это выставила 18 секундное видео, при чем тупое, не показывающее должного результата порошка и Она залетело бомбически, за неделю 106 тыс.просмотром а на остальных глухо))
Заліковий троль
• 05 августа 2024
Ответ дляВідірву та викину
От , так само. Але в мене моя сторінка, на якій було 122 підписники-друзі. А тепер ото все після відео, і не розумію як так вийшло
Малинка• 05 августа 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Если у вас не коммерческий аккаунт, почему не закроете его? А если коммерческий - круто, поздравляю с ’выстрелившим’ рилзом.
Заліковий троль
• 05 августа 2024
Ответ дляМалинка
Мій, не комерційний, просто відкритий, не приватний. І він завжди таким був. Питання, не в тому, чого я його не закрию, а в тому, як так вийшло