Цигарний шланг• 05 августа 2024
Як повернути самоповагу і почуття власної гідності?
Бо ці два почуття покинули мене давним давно. Колись я була горда і мала самоповагу тепер і сліду не залишилось від цього. Я буду пробачати людей які витруть ноги об мене, я буду відразу спілкуватись наче нічого і не було. Іноді і сама можу проситись до людей які так ставляться назад. Наді мною можуть знущатись а я буду терпіти. Колись я такою не була.
Відповів всім• 05 августа 2024
Для початку задайте собі питання, для чого вам спілкування з людьми, які вас принижують, ви мазохістка?
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Зазвичай навпаки стається. Люди обростають зубами
А я була з зубами, а стала без них😅
ЗаведУющая• 05 августа 2024
Підтримую першого коментатора та четвертого (про роботу).
Від себе додам, що покращити самооцінку мені допомогли афірмації, якби це безглуздо не звучало. Любов до себе, самоповага - це базові опції будь-якої людини, але буває , що вони або не розвиваються, або втрачається і за допомогою афірмацій можна достукатися до підсвідомості та закріпити у собі впевненість і любов до себе.
Зупка_цем• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
А я була з зубами, а стала без них😅
Для чего вам общение с людьми, которые о вас вытирают ноги?
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я не знаю. Я їх або самостійно назад впускаю в своє життя пробачаю, незалежно від того що вони мені зробили або сказали
Або якщо це мужчини ще сама за ними бігала і просилась аби повернулись.
Зупка_цем• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Это ключевой вопрос. Вы не сдвинетесь с места, пока не ответите себе честно на него. Для чего вам нужны люди, которые вас не ценят?
Natalia505• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
А я була з зубами, а стала без них😅
Що вплинуло?
Пищалка• 05 августа 2024
вы настолько боитесь одиночества, что проситесь к тем людям, которые вас унижают, лишь бы не быть одной?
Первоклашка Я• 05 августа 2024
Автор ви ’Колись я була горда і мала самоповагу тепер і сліду не залишилось від цього’ - що змілилось у вашому житті? Ви були успішною і гарною, вишли заміж народили дітей, не працювали 20 років, діти виросли, ви постаріли? якось так? вгадала?
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Що вплинуло?
Різні були в житті події , в основному я не помітила як помалу мужчина з яким я жила ще раніше зробив все не знаю спеціально чи ні аби я в своїй голові мала - ти нікому не потрібна, ти страшко, ти повна, ти не розумна . І якось отак воно все побудувалось
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляЗупка_цем
Мають може бо інших нема? Якийсь страх
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляПищалка
Можливо і так
Natalia505• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
От падлюка така... Так то його проблеми з головою, а не ваші.
Кусюче сонечко• 05 августа 2024
Вы всегда такой были
Просто в то время либо:
1) не осознавали, что унижаетесь, а думали что вы классная, востребованная и нужная
2) просто ни с кем близко не общались
Просто в то время либо:
2) просто ни с кем близко не общались
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Вы всегда такой были
Просто в то время либо:
2) просто ни с кем близко не общались
Просто в то время либо:
2) просто ни с кем близко не общались
Ні от я також завжди не була. Мені навіть близькі родичі і батьки питають що з тобою сталось в останні роки ?
Кусюче сонечко• 05 августа 2024
Человек, который знает, что такое самоуважение, не потеряет его и не будет искать, как второй носок
Natalia505• 05 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Вы всегда такой были
Просто в то время либо:
2) просто ни с кем близко не общались
Просто в то время либо:
2) просто ни с кем близко не общались
Ні, по її самооцінці побігали брудними чоботами і нагадили в її город. Треба кордони вибудовувати,паркан і межі. Щоб навіть такої думки не було в людей,що з нею так можна.
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Так . Я думаю ви праві
Тому що мене і били і всяке бувало. А я 8 років терпіла. Чого бо дурна. Як тепер повернути самій себе я не знаю
Пищалка• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Можливо і так
так может побудьте одна и поймёте, что это не страшно?
Зупка_цем• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Мають може бо інших нема? Якийсь страх
Не поняла, что вы написали.
Страх потерять этих людей или страх чего?
Безпорадна Кроко• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Если бегали за мужчинами - значит выбора из мужчин практически не имели. Когда есть выбор из нормальных - бегать за ними не нужно.
Просто начните любить себя. Если вам причинили боль - значит вам не по пути. Тянетесь к тем, кто восхищается вами, делает вас счастливой, а не к тем, кто вытирает ноги.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 августа 2024
йога очнеь помогает. даже простые упражнения. вы будете чувствовать щемящую любовь к себе и благодарность от своего отела
Natalia505• 05 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Так . Я думаю ви праві
Ви не дурна. Всі ці роки вас життя вчило. Ви маєте стати сильніше, самодостатньою. Отримувати задоволення від свого життя. Як того ідіота тримати поруч,краще завести котуся. Один недолік, ноги погано миє.
Цигарний шланг
• 05 августа 2024
Ответ дляNatalia505
🥰😁
Звездолётчица• 05 августа 2024
Психолог, психотерапевт, психиатр вам в помощь.
Разные курсы очные по самооценке
Мамзелькіна• 05 августа 2024
Не знаю, що вам сказати
Бажаю вам просто справжнього чоловіка, жіночого щастя та великого кохання, щоб ваша самооцінка виросла до небес та повернення тих самих самоповаги та гідності