ingaruta• 05 августа 2024

Вивезли діточок перед війною, все знали, а нам мовчали!!!

Рятуйте,прості хлопці,захищайте тепер їх імперії,бо вони в лондонах,вони заняті
Any• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
такие же мысли.вы заметили что одна методичка у секты и у мертветука?у секты сивочолой все как у русни.наводит на мысли..
По всяк випадок нагадаю: Медведчук був співвласником 1+1, кого цей канал до влади пер, усі знають. Чим покарали Медведчука? Відпустили жити до кума, його дружина там навіть десь фото з ресторанів постила. Краще б не нагадували про нього, бо трохи ’палєвно’

Smusish• 05 августа 2024
Ответ дляNatal_ka91
Тільки Порох вивіз, і все?
Всі забули як гордон своїх виводзив напередодні 24?
Vlada-Maria• 05 августа 2024
Ответ дляAny
а в Україні...
Після того, як Єрмак очолив ОП, його партнер ввійшов у бізнес Столара-Медведчука
https://nashigroshi.org/2023/01/24/pislia-toho-iak...
Частину активів Медведчука ’недоарештували’ і переписали на людину з оточення Татарова — розслідування Bihus
https://suspilne.media/571125-castinu-aktiviv-medv...
Natal_ka91• 05 августа 2024
Ответ дляSmusish
Думаю, там цілий список назбирається, від слуг до всяких марченко (згадала от як вона тікала перед війною, дивно як муженька забула, мабуть, думала що скоро на трон сяде). Всі все знали, тільки людям простим втирали чухню. Та й ии просто не вірили, просто в це не вірилось
Манула• 05 августа 2024
Ответ дляingaruta
не всі.я не знала.і не вірила.і мої знайомі.а от якби ті хто спетляв сказали б-повірила б .все таки ж депутати молоді..діти олігарха.брехати ж не будуть.але мовчали у лондонах.підставили народ
Так ще більше слухайте найвеличнішого лідора, він вам багато байок розкаже
Any• 06 августа 2024
Ответ дляSmusish
Ну, купа кварталівців і квартал-коецертівціа суто випадково поїхали за кордон з мамами, тещами і всіма напередодні... Ну, що ж
Люсильда.ua• 08 августа 2024
Ответ дляМанюнайтед
Сын пети в ато был,есть картинки а инете
В инете - был? А в реале?