Мавка• 05 августа 2024

Чоловіки-втікачі через кордон. Чи знаєте ви таких?

Я особисто ні. Але друзі вчора розповідали про знайомого, який отак втік. заплатив за те, щоб провели куди треба. Цікаво, чи багато таких? Бо ловлять багато, а тікає певно в рази більше
Yulia Anatolievna• 05 августа 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Наприклад те, що у Вас також дві руки, і дві ноги, як у чоловіків, але чомусь воювати не йдете, а чекаєте, щоб Вас охороняти пішов єдиний син у батьків, батько маленьких дітей, і просто лівий чувак. А Ви така красіва будете розповідати кому повертатись, а кому ні.
Ви мені будете розповідати, коли в мене брат воює, мої діти під обстрілами сидять, коли я особисто витратила суму за рік більше ніж з трьома нулями в евро -я більше року працюючи онлайн все 0 переводила на збори! Вам …всего ХАРОШЕГООООО))))))
Дівка в намисті• 05 августа 2024
Подавляющее большинство коллег/знакомых выехали разными путями.
Просто Фіфа• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Було б доре і я впевнена, що так і буде -що б ті хто не законно перетнув кордон НІКОЛИ не поверталися! Все рано чи пізно закінчується і дуже хочеться, що б ті які тікали чоловіки залишились там назавжди
А ви думаєте,вони захочуть?)
Анютины ласки• 05 августа 2024
Ответ дляПилосмок працює
Блогер Алексей Крылов.
Бежал к семье в Испанию. Сами они из Гостомеля, просто разминулись со смертью, когда выезжали из города ( наши отошли, а те ещё не пришли)
Ой,когда то давно его смотрела
Он ведь так и не рассказал как он попал к ней в Испанию ?Они где то пропали из инсты,не постят ничего?
КараПузовна• 05 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
так, надавали всім, у кого не було відмітки про перетин кордону ДО початку війни. тим, хто там був ДО війни, автоматично продовжили ті документи, які у них були. Їм нема потреби в тимчасовому захисті. Так зрозуміло чи ще пояснювати?
Мне ничего, идите объясните польскому правительству; как правильно. У них другое мнение. Должны быть отметка о пересечении после начала войны, а не отсутствие отметки о пересечении до.
Роза в вазі• 05 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
так польскоє правітєльство розрізняє категорії українців, на відміну від вас. а ви навіть не в курсі, що довоєнним не потрібен тимчасовий захист
КараПузовна• 05 августа 2024
Ответ дляНенька наша
погранцы оформляют протокол о незаконном пересечении границы и дают защиту. Ее потом показывают на границе
Ключевое дают защиту. С защитой ты можешь находится в Румынии, но не ехать получать защиту в Швейцарии. Плюс если закончились дни по безвизу, человек не может кататься по ЕС. Вернее может, но с риском, что это обнаружат при проверке.
Yulia Anatolievna• 05 августа 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А ви думаєте,вони захочуть?)
Я впевнена, все закінчується рано чи пізно, а дороги назад не має! Життя дуже непередбачувана річ
Анютины ласки• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Доречі повернулась -з Німеччини з двома синами 10 і 15 років, закінчивши вдало В1, і отримавши сертифікат на оплату курсів німецької мови В2 за який держава б сплачувала 400€ що місяця! І чоловік мій теж повернувся в перший місяц (він міг виїзжати на законних підставах)! Що Вас ще цікавить ?
Це їх та Ваш вибір
Не треба засуджувати тих,хто не хоче помирати,хто не хоче,щоб їх діти жили під постійними вибухами...
Сама собі лікар• 05 августа 2024
Сын с товарищем прошли по горам в Словакию, очень тяжело шли, почти 7 суток. Шесть суток был со мной на связи, потом уже написал из Словакии.
То что они выдержали для меня подвиг.
Я наверно прожила день за год.
Греб. правители.
Ненька наша• 05 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
слушайте, ну не выкручивайтесь уже. и не повторяйтесь. Ваш пост начался с того, что его депортировали из-за отсутствия штампа. Почему-то остальных ухилянтов не депортируют ))))
Вы же, по-моему, писали про Францию? Мой знакомый перешел полями и прекрасно живет во Франции под защитой
Ехать получать защиту ты можешь куда угодно. Дадут или нет - другой вопрос, но ехать точно никто не мешает
КараПузовна• 05 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Так и я вам тоже самое пытаюсь разъяснить. А здесь вспоминают, как бабка девкой была и что было 2,5 года назад.
КараПузовна• 05 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Вы что со всеми ухылянтами знакомы, чтобы утверждать, что никого не депортируют? А мой знакомый живет во Франции без защиты.
120-120-120 (не худею)• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Відкрию Вам величезну таємницю-всі діти сидять під обстрілами, про гроші, то вже хоча б не позорились.
Yulia Anatolievna• 05 августа 2024
Ответ дляАнютины ласки
Це їх та Ваш вибір
Дивіться, я нікого не засуджую і не кажу, як треба робити! Але за певний вибір є наслідки-це розуміють навіть діти! Тому кожен зробив СВІЙ ВИБІР і несе СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Ще Вам скажу -ніхто, як мій брат не хоче їхати на Схід, бо там страшно ((((
Тракторні війська• 05 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
Первые месяцы войны давали защиту даже без загран паспорта
У кого не было - выезжали с обычным
Что-что вы не то выдумали
Точно ні. Я знайома з жінкою, якій відмовила Франція, бо їй на польському кордоні не поставили відмітку про перетин, а вона не знала, що можна взяти довідку зі страж гранична. Вона тиждень на вулиці жила, а потім поїхала в Німеччину. Німеччина її прийняла. У мене особисто в префектурі дивилися штамп про перетин кордону, дивилися дату, щоб була 24.02.22 або пізніше.
120-120-120 (не худею)• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Братові подяка, а що чоловік?
Роза в вазі• 05 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
що ви мені намагаєтесь пояснити, коли ви тут до тимчасового захисту тулите тих українців, що легально перебували на території Польщі і навіть не в курсі, що їм тимчасовий захист по уставі не потрібен від слова взагалі? А те, що Ви зараз тицяєте на фото, прийнято в останніх змінах про продовження тимчасового захисту, про що ви теж навіть не в курсі
Ненька наша• 05 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
как много у вас знакомых, которым не повезло ))
Просто Фіфа• 05 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Що це ви знайшли,про вісімнадцять місяців зараз взагалі такого немає ,люди просто йшли в ужонд і отримували песель ukr,говорили що вьїхали по українському паспорту,туди штампи не ставлять
Тракторні війська• 05 августа 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А хто 5 років тому втікав,сів і поїхав законно і без питань
Ви не уявляєте скільки було бажаючих закосити під біженців. Люди, які роками жили за кордоном, теж приходили за захистом, бо це медстраховка і житло. Іноземці купували українські паспорти, видаючи себе за українців)))) коли з´ясувалося, що вони не говорять ні українською, ні російською, їх пресанули.
Роза в вазі• 05 августа 2024
Ответ дляПросто Фіфа
людина забігла на сайт і витягла зміни останні)))
КараПузовна• 05 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Чем им не повезло? Сидят один в Румынии, другой во Франции. Тот что во Франции уже успел в Канаде побывать по визе для украинцев. Точно бедосями их не назовешь. Ну да, не получилось в Швейцарию попасть. Это не самая большая проблема. Смешно, как здесь многие рубаху рвут на себе, споря.
СкокоМнеДадите• 05 августа 2024
Ответ дляYulia Anatolievna
Дозвольте поцікавитись, за що вам анонімний бан дали?
Ненька наша• 05 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
хорошо хоть понимаете, что смешно выглядите ))
Yulia Anatolievna• 05 августа 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Братові подяка, а що чоловік?
Доповідаю у чоловіка реальна інвалідність, ще з технікума( інвалідність не куплена ), у чоловіка є можливість і він купив декілька автівок (за власний кошт з партнером протягом війни), збори, ремонти -це все само собою! І автівки це гімно для піару, а позашляховики не нові звичайно, але надійні і якісні
Анютины ласки• 05 августа 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Если у меня был бы 1000000$, я бы наверно свалил, и как той западенець - Остап Дроздов поливал бы дерьмом владу, кстати толковые вещи говорит и не поспоришь, но у меня пока таких денег нет, и приходится сидеть тут и зарабатывать
Тут уже столько вариантов накидали,и вплавь и по горам 7 суток и Тиса та не така і широка.То Ви так хочете
SantaMonika• 05 августа 2024
Ответ дляТракторні війська
Что точно нет ? Защиту без загранпаспорта точно давали . Мама моя поехала с сыном без загранпаспортов в марте . Никаких дат в укр не ставили . У сына ID карта -там и негде ставить
У меня был загран

Они получили защиту и сделали заграны позже
Просто Фіфа• 05 августа 2024
Ответ дляТракторні війська
Думаю що багато, я ж вище писала,що навіть перезаїлжали з України.В мене є знайомі,які були в Польщі до війни,були подані на карту,дружина,син і теща виїхали на два дні в Україну,і заїхали вже як біженці ,всі разом потім через рік полетіли в Канаду
КараПузовна• 05 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Ну посмейтесь, мне не жалко