Саджу все зарання• 05 августа в 22:51
Інсулін і українсько-польський кордон
Хто з цукровим діабетом першого типу (інсулінозалежним) їхав з України до Польщі чи з України до будь-якої країни ЄС через Польщу? Чи були у вас з собою рецепти від лікаря, копія медичної картки пацієнта, чеки з аптеки, де ви купували інсуліни та довідка від лікаря із зазначеним діагнозом, вказаними термінами лікування й необхідною кількістю препаратів, завірена і з підписами лікуючого та головного лікаря або директора медзакладу? Були ті, хто їхав без цього всього? І взагалі чи обов´язково це все мати, якщо цього всього немає, пропустять на кордоні, не конфіскують інсуліни, не випишуть штраф?
Смешнюча• 05 августа в 22:56
В мене був цілий пакет ліків з купою антибіотиків ніхто ті сумки не відкривав.
долой_лама• 06 августа в 00:05
Часто їжджу через різні кордони, ніколи не було ані питань, ані рецептів. Інсулін можна перевозити через кордон, це не заборонено. Сенсори, помпу, голки також