ПАЦАНКА О• 1 час назад

Блін. Літак розбудив

Перша ніч закордоном, лежу клацаю телефон, і полетіііів прожужжааав над будинком. Одразу такий стрьом. Я сподіваюсь хоч салют ніхто не здогадається запустити
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Єгипет?

Трахтибидох• 1 час назад
Ну ви ж і так прекрасно знаєте що за кордоном літаки літають .
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
Але ж сам звук, я б теж злякалася
Ms. Скромность• 1 час назад
11-й рік біля Хітроу, нічого , якось звикла
Трахтибидох• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Але ж сам звук, я б теж злякалася
Ви навряд чи би злякались. Ви не виїжджаєте нікуди
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Але ж сам звук, я б теж злякалася
Чего вдруг? Мне наоборот это напоминает мирную жизнь в Украине (((
вкрации• 1 час назад
Ответ дляMs. Скромность
Шось ти, мать, мимо теми
вкрации• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
В смысле чего вдруг?! Во-первых, звук похож на ракету. Во-вторых, над моим городом, например, вражеские самолеты летали и бомбили. Вы из леса?
Мама Карло• 1 час назад
Це як я була відпочивала в Чорногорії поза той рік і в один вечір були салюти, і в цей час в сусідньому будинку декілька пострілів. Це треш.

автор ПАЦАНКА О • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Ну він летів, гудів. Спершу я лежу на тупом. А потім яяяк стає так жутко, якесь очікування типу чи вже б улітав, чи щось як йобне
Ms. Скромность• 1 час назад
Ответ длявкрации
Шось ти, мать, мимо теми
Та може й мимо, але чого , за кордоном жахатися літаків ?
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
Навпаки. Коли якраз знаходишся в тиші то несподівано херак, якийсь звук, який лякав там де були раніше лякає ще сильніше. Бо мозок згадує ті моменти одразу від яких було страшно. Це я так колись пересрала коли в Польщі на якийсь день ввімкнули тривогу. Я знала, що то особливий день і вона по графіку, але ж голову не обманиш
вкрации• 1 час назад
Ответ дляMs. Скромность
Про птср чули, нє? 5 рік війни...
автор ПАЦАНКА О • 1 час назад
Ответ дляМама Карло
Салют в тому році був, два
Але я сиділа на терасі, і я візуально ж побачила, тому ефекту не було ))
язззззь!!!• 1 час назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Жаль шо остання дія не на вас.
Трахтибидох• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
рада за вас. але не пишіть такі довгі простині відповідей , воно нецікаво читати, особливо опівночі
Щебетуха• 1 час назад
Дурне, поїхало в турне
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
Дякую за ваш коментар😄
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ длявкрации
Не похож этот звук на ракету. Я не из леса, а из Киева, так что не хамите, Звук гражданского самолета не похож на военный. Недавно над Прагой Руслан летел, я его видела, как раз к сыну ездила, вот его звук привлек внимание , а другие самолёты обычные звуки.

автор ПАЦАНКА О • 1 час назад
Ответ длявкрации
Про птср чули, нє? 5 рік війни...
Ну накривало зараз повільно) він секунд вже з 20 як гудів, і лише потім мізки мені видали асоціацію) типу альо, підйом, чо це ми розляглися
Трахтибидох• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Дякую за ваш коментар😄
на здоровʼя
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляТрахтибидох
на здоровʼя
І вам
автор ПАЦАНКА О • 1 час назад
Ответ дляязззззь!!!
Жаль шо остання дія не на вас.
🖕
Трахтибидох• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
І вам
дякую
вкрации• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Не бывает обычных звуков, если вам реально досталось. Если нет, то лучше промолчите и не пишите мурню
Ms. Скромность• 1 час назад
Ответ длявкрации
Про птср чули, нє? 5 рік війни...
Чула звичайно, до мене вже і сімʼя, частково , переїхала і родичі були у гостях , всі спокійно. При тому, у біля мене дуже чутно
автор ПАЦАНКА О • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Я не аналізувала. Звук «летить» це називається. Ясно що Не ракетний.
автор ПАЦАНКА О • 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
І навіть ясно що не кине бомбу, бо якого чорта б була бомба, якщо навіть у нас такого нема. Це просто був тривожний для мого слуху звук
Блондинка у Законі• 1 час назад
Ответ длявкрации
Что значит не быаает?. Это стандартный звук гражданского самолета, он не такой как военный. Ещё раз, киев херачат чем только можно, у ракет не такой звук, так что не пишите мурню.
вкрации• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Мда... Тяжело наверное жить, если не понимаешь написанный текст... Соболезную