ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2024
Як бути в такій ситуації? Шукати нову роботу?
В нас з´явилась нова співробітниця їй близько 60 років. Вона наче й трохи виникає в роботу, але їй не цікаво це, вона не хоче робити(працюємо на касі). Через те, що в неї погані продажі, її сварить керівник. Мені її шкода, ми з нею в зміні разом, і я бачу, що вона відстає і по кількості чеків і по продажах. Стараюсь як є можливість допомагати їй знаходити товари, набивати виторг на касі, від цього страждатиме моя зп, десь на 5 тисяч менше зароблятиму. Зп максимальна це 23 тисячі без переробіток, а так буду 17 получати.
Эскиз бесконечности• 06 августа 2024
Благими намерениями устелена дорога в ад
Не лезьте не в свое дело. Она будет воспринимать вашу помощь как должное. В жизни каждый за себя. Помочь можно, но без ущерба себе.
Невгамовна Бу• 06 августа 2024
Вы самая богатая? Вы благотворитель? Помогать нельзя в ущерб себе
Вельми шановна• 06 августа 2024
Це проблема Вашого керівника, який приймав її на роботу, і Вашої нової співробітниці. Абсолютно не Ваша. То навіщо Вам та нова робота і жертвоприношення на вже наявній?
Невгамовна Бу• 06 августа 2024
Если женщина медлительная, то касса это не ее, найдет работу по себе. А вот у вас комплекс спасателя, разберитесь с этим
Капитошечка• 06 августа 2024
Зачем вам это , автор?
У этой сотрудницы не будет стимула стараться, развиваться, обучаться
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа 2024
Як людина вона хороша, буває що і вона мені допомагає на касі подати , якщо вона знає де що лежить. Але в основному я їй все приношу , вона навіть по базі не хоче подивитись чи є чи немає, бачить , що я обслуговую людей, і питає де те лежить, а де те. Буває так, що в неї гарний чек на 2000-3000 тисячі , я їй всі товари приношу до каси , вона лиш пробиває. І від цього в мене голова трохи не на місті. Бо асортименту вона не знає, і не хоче вчити. І мені доводиться на дві каси працювати
Вподобайден• 06 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Хороший человек- это не профессия
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Так випало, що ми мусимо в зміні бути разом, бо працюємо до пізньої години(до 10 вечора), мені потім немає чим їхати додому, а вона близько живе, я їй не проблема закрити. За ці переробітки в неї вже більша зп чим моя. А друга моя колега працює сама, бо вона може закривати, і в неї гарні продажі, бо весь торг її
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Керівник, боїться їй щось сказати, бо їй совість не позволяє, хоче бути хорошою для вас всіх
Паратруперсупер• 06 августа 2024
Если бы не вы,она возможно бы уже подтянулась,вы оказываете медвежью услугу
Невгамовна Бу• 06 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А вы ее жалеете, молодец бабуля)))))))
Паратруперсупер• 06 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
вы же написали,что руководитель ее ругает?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Сварить вище керівництво, те що курірує мережу, а наш безпосередній керівник ні
ЖенаАйтишнеГа• 06 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У вас точно голова не на місці
Паратруперсупер• 06 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
ну хорошо,это не ваше дело,будьте дружелюбны,но не надо работать за двоих
Країна мрій• 06 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Автор, вона ж дожила якось до 60 років? Якісь дії робила? Тобто вміє. А якщо ніколи не хотіла робити сама, а перекладала на оточуючих, то ви хочете бути тією людиною, на яких вона виїжджає, щоб жити?
60 років це не старість.
Разгуляшка• 06 августа 2024
Я би шукала нову роботу із за того, що зарплата дуже маленька і Ви заслуговуєте на більше
УраганнаЯ• 06 августа 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не надо этого делать, вы слишком добрая. Себе в ущерб.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Керівник нікого не боїться. Вона побачила, що товар продається, каси є, а яким чином ви розподілили роботу, їй байдуже.
Вона знає яким чином робиться робота