Прокофіївна• 06 августа 2024
Є хтось із Бережан? Потрібна допомога з придбанням, пересилкою ліків. Оплачу.
У мене син з аутизмом. Найкраще йому полегшують стан ліки Словенського виробництва Зилаксера. В нашому місті їх вже пів року немає. Аптеки не пересилають. Потребую допомоги. В Бережанах є в аптеці Подорожник. Фото додаю. Рецепт є. Все оплачую. Допоможіть. Дякую!
Киця-бриця• 06 августа 2024
Попробуйте позвонить в аптеку и попросить вам переслать. Иногда встречаются добрые люди. Мне так переслали лекарство для свекрови.
ЦібаФу• 06 августа 2024
навіщо ці проблеми??телефонуєте в аптеку,висилаєте їм гроші на карту і вони висилають ліки. Постійно так роблю для мами.Ще не відмовила жодна аптека. Нещодавно висилали з Верховини.На Таблетки юа робите замовлення і все. До речі,Подорожник і висилає постійно))) Вже так робила разів 15.Шлють без проблем з усієї УКраїни
Малинка• 06 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Без рецепта? Тут хтось шукав Сібазон, е в 2-х містах, але купити не вийшло...
ЦібаФу• 06 августа 2024
Ответ дляМалинка
Без рецепта купую ВСЕ.Нема ніяких рецептів ні на що
Малинка• 06 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Таблетки юа... Там немає номера аптеки...
В себе, я знайшла аптеку без рецепта, а інші вимагають.
Але там не завжди є, що мені треба.
ЦібаФу• 06 августа 2024
Ответ дляМалинка
Але там не завжди є, що мені треба.
капець.нема номера...))) якісь люди безпомічні. Звичайно нема. Забиваєте адресу аптеки в гуглі. і всі номери є ( і навіть заваптекою). Бісять такі тупі люди,вибачте.Якби я так розмірковувала,то не мала б нічого,чесно.
Малинка• 06 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Моєї аптеки в Гуглі немає.
ЦібаФу• 06 августа 2024
Ответ дляМалинка
Моєї аптеки в Гуглі немає.
ой,не трендіть. нема,під прикриттям вона. секретна
Малинка• 06 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Немає. Без прикриття. В центрі міста. Але не входить в мережу. В них немає візиток, QR кодів, вона, як дочірня іншої.
Що приємно - цілодобова. Не знаю, хто там по ночах шариться, але всяке буває...
Дівка в намисті• 06 августа 2024
Зв´язуйтеся з гарячою лінією Подорожника і робите заказ на свою аптеку або іде до своєї аптеки і там робите заказ.
Дівчата, дякую. Скористалась корисною порадою, знайшла телефон за адресою в гуглі і там вже без проблем домовилась