Ще додала соус з майонезом, часником, зеленню
Ответ дляBigSize_
Да, мы тоже пробовали мариновать мясо соком из лука и плюс аджика. Обалденно
Ще класний соус , якщо мариновану кільцями цибулю витягнути з маринаду і залити соусом той що був колись краснодарським
julia-julia1988• 06 августа в 15:59
А я тоже начиталась вчера эту тему и вечером быстро сделала салат белочка (Беллочка*) с плавленого сырка, яйца и чесночка с майонезом, на черный хлебушек и ммм…
Ответ дляsymbol
Відчуй себе Ісусом, як однією консервою нагодувати 10 людей)
Коли я була підлітком, в газеті викладали рецепт шось типу підлива з сосиски, де на цілу каструлю пару сосисок кружальцями, морква, цибуля, борошно і виходить каструляка підливи) а я любила смажені макарони з галіною бланкою.