Всем добрый день, нужно перевести диплом в Германии, но не могу найти додаток, и дубликат теперь не знаю как сделать, может кто знает переведут ли мне так диплом без додатка?
Юся шопоголик• 06 августа 2024
Ви де вчилися? Всі виші з окупованої переїхали на підконтрольну територію, можете написати запит вас зорієнтують як поновити
Додаток без копії, тим більш з окупованої території не оновити. Архіви ніхто не оцифровував. Нас коли окупували в перші дні - я встигла зробити тільки копії особових справ студентів. Архіви фізично не зробила б. І тепер звертаються випускники, якім не можемо оновити документи, пишуть в міністрество, але як це зробити. Доречі, саме за додатками звертаються ті, хто в Німеччині. Там цей документ вимагають для підтвердження дипломів
25_Oksana_25• 06 августа 2024
Ответ дляanya555
В Бердянську
Заказала дочери дубликат в Пгту Мариуполь, её не успели забрать в 22г. Делали полгода дубликат. Но она закончила в 21г поэтому все в базе было.
сами знаете кто• 06 августа 2024
Вам нужен перевод или признание/оценка? Переводчик переведет, ему все равно что переводить. Но какая цель перевода? :)
25_Oksana_25• 07 августа 2024
Ответ дляanya555
Скажите пожалуйста а вы онлайн заказывали?
Да нашла что они в Днепре , созвонились с деканатом, написала заявление от имени дочери поставила подпись создала Пдф файл и отправила им на Эл почту , они прислали счёт оплатить за дубликат это июль 22г и был готов в декабре 22г. Хотя это дубликат у них было условие что забирать лично или доверенность, но потом нашла договорилась с девочкой секретарём что она мне Нп пришлёт это же додаток , а не диплом зачем доверенность вообщем мне его прислали,отблагодарила. А дочери потом передала этот додаток за границу когда её коллеги были в Украине.
lyubovnica• 16 августа 2024
Ответ дляannetta08
тобто диплом,отриманий на тепер вже окупованій території і отриманий до 2000року(чи десь бачила інформацію про реєстри з 2006року) не можна отримати дублікат чи хоча б довідку,що людина вчилася? Тому що це питання також є насьогодні актуальним...