i-cloud• 06 августа 2024

Пенсія приходить на прострочену картку. Що робити?

Тато з Харкова йому 80 років, в цьому році переніс інсульт, зараз у Гермнії.
Ось його ситуація:
Термін дії картки скінчився 10:22. Та пенсія надходить на цю картку. У травні 24 року замовив та отримав нову картку. У особистому кабінеті пенсійного фонду з кінця травня 24 року стоїть рахунок нової картки. Не зважаючи на це, пенсія у червні та липні прийшла на стару картку.
Стару картку я не наважуюсь використовувати в банкоматі, тому що термін дії її скінчився у 22 році.
В пенсійному сказали що стоїть рахунок нової картки. Порадили звернутись в банк. У банку сказали що гроші приходять на ту картку, на яку посилає пенсійний.
У особистому кабінеті , звернення стоїть, перший раз до Чугуївського відділення ПФУ, друге до Киівского районного відділення м. Харкова. Я зареєстрований у Холодногірському відділенні м. Харкова. Відділення в заяві формується автоматично. Сам вказати його не можеш.
Дзвонив у Холодногірське відділення пенсійного фонду Харкова- сказвали- приїздіть- будемо розбиратись.
Може, хтось порадить як далі діяти?
clernikol• 06 августа 2024
Пенсія хіба на картку приходить? Наче ж на рахунок має

Inno4ka-ya• 06 августа 2024
Я використовую стару картку і все нормально. Це щодо банкомату.
ksyuha831• 06 августа 2024
При продовженні картки рахунок не повинен змінюватися, гроші надходять на рахунок, а карток у вас може бути і 50 штук до одного рахунку.
Natali95-95-95• 06 августа 2024
Ніби на період дії воєнного стану можна не міняти карту. Можливо, це тільки Приватбанку стосується, не скажу. Спробуйте зняти - в разі чого просто нічого не вийде, чому боятися
ole4kakissa• 06 августа 2024
Просроченные карты банкомат принимает. Это к слову. Главное чтобы был активен банковский счет

Непонятно что со счетом
Папа сделал новую карточку или открыл новый счёт?
Если открыл новый счёт, то что со старым? Он его закрывал?
ViktoryjaG• 06 августа 2024
В приват 24 перевести на новую карту и все. И с нее снять.
автор i-cloud • 06 августа 2024
Ответ дляclernikol
Кожна картка має свій рахунок. Який вказуєш в кабінеті.

ole4kakissa• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Я меняла не один раз просроченные карты: меняется только сама карта и, соответственно , ее номер, а счёт остаётся тот же

Только если вы не открыли НОВЫЙ счет
Natali95-95-95• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
до рахунку може бути декілька карток. Це, певно, все-таки недоопрацювання Пенсійного фонду. Можливо, не передали оновлені дані банку.
автор i-cloud • 06 августа 2024
Ответ дляole4kakissa

Непонятно что со счетом
Відповів: Старую картку я не закривав.
Одна знайома закрила катку. Гроші почали надходити на пошту.
ole4kakissa• 06 августа 2024
Ответ дляNatali95-95-95
Тут надо сначала разобраться что сделал папа: открыл новый счёт или перевыпустил карточку
ole4kakissa• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Відповів: Старую картку я не закривав.
Вопрос не про карточку, а про счёт: он открыл новый?
У него сейчас два счета?
автор i-cloud • 06 августа 2024
Відкрив новий рахунок. На старій картці уся інформація по сплатам за комунальні.
Lelena80• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Відповів: Старую картку я не закривав.
Нужно было просто перевыпустить карту, счёт при этом остаётся прежним, меняется только номер на самой карте и не надо никуда ничего сообщать, т.к. в Пенсионном фонде указывается именно расчётный счёт, а не номер карты.
А так вы открыли ещё один счёт, теперь надо выяснять с Пенсионным фондом, видимо они не указали новые банковские реквизиты при перечислении пенсии.
ole4kakissa• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Какой банк?
Вы можете зайти в приложение?
На сайте пфу какой счёт (iban) указан: первой карты или второй?
Если первой, то вам со справкой об открытии нового счета надо ехать в пенсионный
Lelena80• 06 августа 2024
Ответ дляole4kakissa
Какой банк?
Вы можете зайти в приложение?
Можно не ехать, сейчас можно изменить реквизиты онлайн в личном кабинете ПФУ.
ole4kakissa• 06 августа 2024
Ответ дляLelena80
Если автор может туда зайти
ksyuha831• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Не пишіть чепуху
автор i-cloud • 06 августа 2024
Спасибо большое! Попересылала папе Ваши ответы, отпишусь по результатам.

Lv1107• 06 августа 2024
Так карти продовжені на період війни. Вона діюча у вас.
автор i-cloud • 06 августа 2024
В кабінеті ПФУ стоїть (івn) нової карти вже майже три місяці.
автор i-cloud • 06 августа 2024
Батько в особистому кабінеті двічі ( в травні та в липні ) вказував новий (Iban).
автор i-cloud • 06 августа 2024
Ответ дляole4kakissa
Какой банк?
Вы можете зайти в приложение?
Батько в особистому кабінеті двічі ( в травні та в липні ) вказував новий (Iban). А гроші на старий рахунок приходять.
clernikol• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Ні! Один рахунок може мати хоть 50 карток. Пенсія нараховується на рахунок,аине на карту!
Lelena80• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Вы можете зайти сами в его личный кабинет и проверить реквизиты? Может всё-таки что-то не то он сделал.
автор i-cloud • 06 августа 2024
Ответ дляLelena80
Они с сестрой вместе делали, вроде бы все верно.
автор i-cloud • 06 августа 2024
Дуже дякую усім, батько сказав,що може гроші зі старої картки на нову переводить:) Так і буде поки робити:)
Lelena80• 06 августа 2024
Ответ дляi-cloud
Если бы всё было правильно, то деньги приходили бы на новый счёт.
Проще всего перевыпустить ту карту, на которую сейчас приходят.