Скокмоно - стокнуно• 06 августа 2024
Отіт
У сина 13 років декілька тижнів закладено вухо. Лікар призначив каплі ципрофлоксацин на тиждень. Пройшло 10 днів, але ухо ще не пройшло. Син все чує гарно, але трохи закладеність зберігається. Робили бак.посев з вуха, нічого немає. Лікар призначає пити антибіотики тиждень. Я навіть не знаю що і робити.
Попихтю та й годі• 06 августа 2024
вообще-то слух после отита может до 2 месяцев восстанавливаться
Вапщета• 06 августа 2024
Пусть жует твердую пищу-морковку,яблоко,груши и шарики надувает хотя бы 2 раза в день.
размахер• 06 августа 2024
А фото зачем? Для диагностики через экран?
Кроме антибиотика ничего не назначали? Капли в нос? Капли в рот типа милиносик? Серрату?
Скокмоно - стокнуно
• 06 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Он слышит хорошо
Скокмоно - стокнуно
• 06 августа 2024
Ответ дляразмахер
Только антибиотик.
Така бойова Я• 06 августа 2024
Мені призначали ще робити вправи з такою кулькою. Антибіотик пила 10 днів. Проконсультуйтесь у іншого спеціаліста.
Скокмоно - стокнуно
• 06 августа 2024
Ответ дляКраля-Галя
А, які тоді скарги?
Закладеність вуха
Краля-Галя• 06 августа 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Закладеність вуха
Закладеність після отиту , може бути і до пів року.