САМ_ТАКОЙ• Изменено 06 августа 2024
Анекдот у світлі останніх подій
- Чому Маня нічого не пише про Курськ?
- Їй ніколи - вона тікає від ЗСУ
люблю_тортики• 06 августа 2024
Смешно, если не думать о том, что сумскую область сегодня утюжат сильнее обычного...
Бритоножка• 06 августа 2024
В мене кращий
ДП ’Документ’ два роки працювало із німецькими юристами, які мають тісні зв’язки з РФ, - ЗМІ. ВIДЕО
ось де ’обрегочешся’(((
ДА да да• 06 августа 2024
Ми якось так весело все це сприймаємо, але ж це якась дуже дивна операція, яка точно обернеться жертвами, позитивних наслідків я не бачу ніяких крім ось таких ’анекдотиків’ і зловтішань в інтернетиках
Ковбой Хагис• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
Кринки 2
САМ_ТАКОЙ
• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
А що ви весело сприймаєте? Є якась достовірна інформація? Лише чутки і галас у інфопросторі, може намагаються відтягнути резерви.
Marinamariana• 06 августа 2024
Ответ дляДА да да
А что за операция сейчас ?
Стетоскопуло• 06 августа 2024
СМИ сегодня про Курск пишут, а про прилёты в Сумах?? не, не знаем((
Белая и пушистая• 06 августа 2024
Дуже специфічний гумор, на грані фолу, з порушенням правил форуму і відвертою демонстрацією власної тупості. Спробуйте вигадати ще якийсь жарт
Белая и пушистая• 06 августа 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Пишуть про прильоти і в Сумах, і в Харкові, і в Херсоні, на жаль.. Знаємо
САМ_ТАКОЙ
• 07 августа 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Специфічний для зануд з фейсбуку, які другий тиждень на порадниці і не здатні зрозуміти контексту жарту.
Давайте ваш анекдот - визначимо діагноз.