Катастрофа• 06 августа 2024
Джйотиш - натальная карта
Кто делал такой прогноз? Какой у вас опыт? Говорят, что точнее точный.
Катастрофа
• 06 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Точнее и более объемно, чем в западной
Вы себе делали?
Эт вернячОк• 06 августа 2024
Я брала пробну консультацію в астролога ведичного. Ну зовсім не моя. Я скорпіон явний, а там стрілець. Взагалі мимо. Не могла завагітніти, казав з допомогою лікарів зможу. А вийшло, що самі.
Люблю ВалЄру• 06 августа 2024
Я обращалась как-то к двум разным ведическим астрологам. Так вот одна из них мне очень понравилась и многое, что сказала о будущем сбылось. А вторая фигни наговорила и деньги взяла)
Катастрофа
• 07 августа 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дайте контакт пожалуйста той, которая вам помогла.
Твоя подружайка• 07 августа 2024
Я брала двічі західну і раз джойтіш, відомих в Україні астрологів. Нічого не збулось по джойтіш і одного західного. Другий наче правдивіше спрогнозував.
Катастрофа
• 07 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Як думаєте, чому так сталося?
Твоя подружайка• 07 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Як думаєте, чому так сталося?
Не знаю. Я шкодую, що брала всі ті прогнози. Зараз би не брала, вони переналаштовують і чекаєш, що ось так станеться.
По Джойтіш взагалі протилежного наговорив, про те що вже сталось і про людей близьких.
Катастрофа
• 07 августа 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я з вами згодна що воно може створювати оманливі очікування. Також цього боюсь.