Тракторні війська• Изменено 07 августа 2024
Де шукати починаючих фотографів у Києві?
Донька (підліток) хоче зйомку, не те що прям професійну, просто на гарній локації та щоб було атмосферно). Поки бюджет обмежений, тому й шукаю починаючого. Можливо у когось є знайомі, діти, просто люди з соц мереж, яких ви бачили. Буду вдячна за рекомендації
ЯНаПэПэ• 07 августа 2024
Группы в ТГ ’ищу модель Киев’, их 4 или 5. Там фотографы, мастера маникюра, парикмахеры и много разных людей, которые набивают руку
Пугачиха• 07 августа 2024
Є знайома молода дівчина , зараз фотографує для ресторанів і кафе . Можу у неї запитати про фотосессію для вашої доньки і якщо погодиться напишу вам контакти її .