Дай подивлюся• 07 августа 2024

Дівчата потрібна ваша допомога

Чи можливо купити розчин Диклофенак в аптеці без рецепту?
неДоЖиру• 07 августа 2024
А он рецептурный разве?

автор Дай подивлюся • 07 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
А он рецептурный разве?
На сайті аптеки Подорожник пише що так.
Нульовий сантиметр• 07 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
На сайті аптеки Подорожник пише що так.
Мне врач недавна антибиотик выписывал и говорил что ао время войны разрешается без рецептов продавать их, если что скажете это фармацевту. Я через сайт таблетки заказала и когда пришла забирать, то даже никто не заикнулся о рецепте
Одна_на_всей_планете• 07 августа 2024
Гугл все знает
автор Дай подивлюся • 07 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Щиро дякую Вам, я теж зробила тільки що через їх сайт замовлення.
автор Дай подивлюся • 07 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Гугл все знает
Дякую Вам 🤗
Тектологиня 80lv• 07 августа 2024
Купувала без рецепту деякі препарати з такою ж припискою на сайті. Ніхто рецепт не запитував. Замовляла онлайн або просто приходила в аптеку і запитувала те, що потрібно.