Не люблю натовп• 07 августа в 12:21
Судочки,лоточки,ємності для зберігання,порадьте будь ласка
Доброго дня!
Порадьте і похваліть свої лоточки,судочки для транспортування і зберігання готових страв!
Користуюся tupperware,але вже потрібно докупити і обновити!
Глянула ціни зараз на них,то вирішила пошукати альтернативу)
Всім гарного тихого дня!
Дякую
Всім гарного тихого дня!
Дякую
БезВзяток• 07 августа в 12:30
ХуАнита• 07 августа в 12:32
У меня разные есть, люблю все в судочках держать. Самые удобные мне эти. Они разных размеров есть, наборами и поштучно.
Блакитна устриця• 07 августа в 12:38
Вдома тільки шкляні. Ікеа і інші виробники, маю 20 штук різних об´ємів.
Для транспортування Curver і звичайні дешеві з магазину
Чупокабра• 07 августа в 14:27
Чесно кажучи, не морочуся фірмами - якось не бачу сенсу переплачувати за такий розхідний матеріал. Мені головне, щоб зручно було, потрібний формат, шоб кришка недубова, щоб запаху не було, а чи фірмова, чи з Фемелі, Аврори - без різниці мені. Іду, щупаю, кручу в руках і обираю. Найбільше користуюся прямокутними невисокими різних розмірів, кришку люблю звичайну, без гумок і застібок