Помаранчова душа• 07 августа 2024

Позовна заява про відшкодування шкоди в ДТП.

Підкажіть, будь ласка, який розмір судового збору для юр. осіб ?

І чи треба самостійно напрявляти відповідачу копію позовної заяви і додатків ? чи додавати ці екземпляри до позовної заяви що відправляємо до суду?
Я на хвилинку• 07 августа 2024
Потрібно, бо суд зобовяже все одно
1,5%
автор Помаранчова душа • 07 августа 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Потрібно, бо суд зобовяже все одно
1,5%
але ж в Цивільному процесі наче копії для відповідача додаються до заяви в суд?

Стаття 177. Документи, що додаються до позовної заяви

1. Позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

чи це я щось не так розумію?

дякую за відповідь’
Вся в кредитах• 07 августа 2024
найміть адвоката по справах дтп. бо ви вже на початку нічого не розумієте, вас опоненти розмажуть аж бігом, за наявності норм адвоката.
Локшина на вухах• 07 августа 2024
кто у вас ответчик?
Ответ дляЛокшина на вухах
кто у вас ответчик?
фізична особа, яку визнано винуватцем ДТП.
Локшина на вухах• 07 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
суд отправляет
Ответ дляВся в кредитах
ну от до чого Ваш коментар?
Ответ дляЛокшина на вухах
суд отправляет
Тобто спокійно можна відправляти в суд в двох екземплярах позовну заяву та додатки до неї ?

Щиро дякую за відповідь!
Локшина на вухах• 07 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа

Щиро дякую за відповідь!
да. но вам ее с 90% вероятностью вернут
Ответ дляЛокшина на вухах
да. но вам ее с 90% вероятностью вернут
Чому?
Локшина на вухах• 07 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Чому?
ну потому что вы что-то сделаете не так, подавая иск. но это не проблема, исправите и подадите опять
Локшина на вухах• 07 августа 2024
а кто будет ходить в суд от предприятия?
Вся в кредитах• 07 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
ну от до чого Ваш коментар?
мій коментар до того, що якщо ви в чомусь погано розбираєтесь - то краще довіритись спеціалістам. це порада проста.
бо в судових справах купа нюансів. толковий адвокат зачепиться за щось, якийсь відсутній папірець, відсутній підпис, експертизу, і ви програєте.
ви зареєстровані в електронному суді, як юридична особа?
Ответ дляВся в кредитах
Так, зареєстровані.
Але хочемо відправляти не через ел.суд., а поштою)

Хочу розібратись для себе в цих моментах, тому й цікавлюсь)
Локшина на вухах• 07 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
еще до предполагаемого толкового адвоката, зацепится помощник судьи и иск вернут, может и не один раз))
from Ukraine• 07 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так, зареєстровані.

Там надо столько бумаг собрать что страховая виновника неполоостью покрыла ущерб или вообще не покрыла, что вы себе не представляете, и приложить копии догоаоров страховки. А если у виновника страховка есть, то скорее всего суд проиграете