Життє Бентежне• 12 августа 2024
Хто оформляв договір-дарування квартири на неповнолітню дитину?
Нотаріус сказала, що потрібно брати дозвіл органу опіки і піклування. Хто уже це проходив, підкажіть, будь ласка, якщо зараз дарується лише частина квартири, а пізніше інші, то цей дозвіл потрібно буде брати кожного разу? Просто квартира приватизована на трьох і зараз бабуся хоче подарувати онуку, але дід також наче як планує в майбутньому це зробити, то думаю, можливо мені тоді чекати і зробити уже пізніше, коли згодні будуть усі...
Пушап Мі мі• 12 августа 2024
Так, потрібно буде брати дозвіл два рази
Краще все за раз звичайно
На дозвіл треба заяви від обох батьків
Опікунська рада збирається раз на місяць, дозвіл потім видають 7-10 днів
Краще все за раз звичайно
На дозвіл треба заяви від обох батьків
Престидижитатор• 12 августа 2024
Ой, та що там його брати. Єдине бісяче - формальність, яка забирає час і калорії.
Престидижитатор• 12 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Краще все за раз звичайно
На дозвіл треба заяви від обох батьків
Краще все за раз звичайно
На дозвіл треба заяви від обох батьків
Нам давали одразу після засідання
Пушап Мі мі• 12 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Нам давали одразу після засідання
Вам пощастило )
У нас такі там важні тьоті, наче міністри
Чекайте !
Запишіться ! Ми зайняті !
Напряжно трохи
Чекайте !
Запишіться ! Ми зайняті !
Напряжно трохи
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
один договір дарування (навіть від двох дарувальників) завжди вдвічі дешевший, ніж два договора. то з метою економії можна і почекати.
і взагалі знайти нотаріуса, який посвідчить договір без опіки, тому що на цей випадок існує позиція Верховного суду щодо такої можливості.
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Краще все за раз звичайно
На дозвіл треба заяви від обох батьків
Краще все за раз звичайно
На дозвіл треба заяви від обох батьків
Скажіть, будь ласка, а бланк заяви вони дають чи яка повинна бути заява? Просто батько дитини зараз воює і найближчим часом побачитися, щоб написати цю заяву, взагалі нереально.
Томатико• 12 августа 2024
Якщо даруєте хлопчику- не робіть цього!!! Краще хай дарують вам- його мамі.
Пушап Мі мі• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Від руки можна написати і кинути фото
Вони дають шапку на кого. А текст був наш вільний, наприклад, що я мати такої то не проти дарування того то моїй дитині
Пушап Мі мі• 12 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ми шукали - три нотаріуси відмовили без опіки
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляТоматико
Чому?
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Чому?
ну як чому? спіймає тцк, випише штраф, відберуть житло.
Томатико• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Чому?
Почитайте. Потім з цим майном ви нічого не зробите до 18 років дитини, а там тцк..
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3571674
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
9 років
то нащо вам кудись поспішати. до повноліття дитини відчуження майна буде можливо тільки за умови придбання на заміну рівноцінного.
яку мету взагалі ставлять бабуся та дідусь? для чого це дарування?
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляТоматико
Дякую, почитала. Тепер задумалася... ((
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Мета така, щоб дитині хоч щось залишилося, бо їх син такий, що невідомо що від нього можна очікувати (почав сильно пити, жінок міняє по деклька в рік і т.д.)
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
заповіт
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
стривайте...це той син, що на фронті?
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
стривайте...це той син, що на фронті?
так
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
так
це він там почав пити та міняти жінок?
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
це він там почав пити та міняти жінок?
Там. До цього уже були проблеми, але не настільки сильні. Лікуватися відмовлявся, а зараз тим більше, його все влаштовує. Живе своїм життям, сину взагалі не допомагає, ось дідусь з бабусею і думають, що гарного нічого очікувати від нього далі не варто.
Пишу, не читаю• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
ото я думаю, де ви ділись...а ви вигадували, як викрутитись.
ну таке хтознашо вигадали.
а могла б бути нормальна тема, з фаховою консультацією.
ну таке хтознашо вигадали.
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляПишу, не читаю
ну таке хтознашо вигадали.
ПОчекайте, ви про що? Я тут нічого за його не писала раніше. Ви мене, мабуть, з кимось сплутали))
Престидижитатор• 12 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Вам пощастило )
Чекайте !
Запишіться ! Ми зайняті !
Напряжно трохи
Чекайте !
Запишіться ! Ми зайняті !
Напряжно трохи
Ні, я просто перший раз поскандалила, потім тільки двері відчиняю - закочують очі і підписують....
А так да, напряжно. Причому глупо, ладно ще б майно дитини, а так яка їм різниця, що ми робимо зі своїм майном (як було в нашому випадку) чи кому дарує бабуся - дарує то й дарує. Я казала: то напишіть мені відмову, що ви забороняєте онукові дарувати
Престидижитатор• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А чому не допомагає? Ви на аліменти подавали?
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
З його слів, немає коштів. То штрафують, коли п’яним спіймають, то, як він сказав, на бабу багато потратився, ремонти їй поробили, айфони її дітям купляв і т.д. Зараз нова якась уже, мабуть же також із-за цього грошей на дитину немає. На аліменти не подавала, ми ще офіційно не розлучені.
Престидижитатор• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А при чому ’він сказав’? Аліменти вираховується автоматично, а не аліментшік вирішує, чи залишилися кошти чи ні
Престидижитатор• 12 августа 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну і д...а. При чому розлучена чи не розлучена
. Короче, виходжу з тролячої теми
Життє Бентежне
• 12 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Для цього потрібно спочатку розлучитися. Та і, взагалі, мова не про це. Мені не потрібна його допомога, я і сама дитину виховаю, просити щось у його я не збираюся, захоче - допомагатиме, ні - це його вибір.