Нічна ненажера• 07 августа 2024

Подросток ничего не хочет

Стоит целыми днями в комнате с зашторенными окнами, все время в телефоне. На улицу со скандалом, куда развлечения - аквапарк, бассейн поездки - скандал и откос ехать.
Отправила в Испанию на два недели - просидела там в комнате, на море 2 раза была.
Что делать?
Оставить в покое, заставость выходить?
Интересов нет никаких, все прошло. В школу не хочет, учиться не хочет.
До 12 лет плавание, конный спорт, астрономия и программирование.
Сейчас говорить, жить неинтересно и нудно, я уже все в этой жизни видела.
13 лет.
Україна наше все• 07 августа 2024
В дитини пережор з заняттями. Потрібна інтоксикація

Хвігура мічти• 07 августа 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ось я своїй теж так кажу, я не зможу все життя її утримувати. Зі своєї сторони я створюю всі умови - англійська, японська, все що хочеш.
А вона не хоче нічого.
Не знаю, що сказать. Танцюєш кругом них, а розумієш, що бажання і прагнення ні до чого нема. Сподіваюся, я помиляюся все-таки. Таке наче їм вже під 90. Нічого не цікаво і нічим не здивуєш. Хоча звісно є винятки. Це радує
Домашня Зюзя• 07 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Да, это проблема наших детей, а как бороться с 17-летними? и уже не подростками даже
17 лет - это еще подросток
автор Нічна ненажера • 07 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Ой не знаю, я забрала, то мій цілий день лежить((( напередодні літа здали аналізи - ттт, все норма. Як за смаколиком вибігти, то він ракета. Все інше - не хоче, лежить.
Моя навіть на смаколики вже не спокушається. Кажу повзали в басейн, там в обід смачне морозиво машина привозить.
Каже, я від прищів лікуюся.
Як би зараз то морозиво в морозилці лежало - зʼїла б все. Тиждень тому 2 упаковки по 3 штуки кожна зʼїла за день, поки я на роботі була.
Україна наше все• 07 августа 2024
Ответ дляХвігура мічти
Я взагалі не знаю, як це покоління влаштується в житті. Технологіі зробили свою брудну справу. Діти живуть в віртуальному світі. Хто буде сантехніком, зварником, будівельником хз
їсти захочуть - полишать віртуальний світ і підуть і в сантехніки, і в прибиральниці, і в двірники
Ширли-Мырли• 07 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
назва табору який сподобався??
Гердан Верховина :) простий, маленький, але там активності просто неслися, у дітей не було ні хвилинки вільної, вожаті нереально круті
Пацелуйнитуда• 07 августа 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Детокс вы наверно имели ввиду

автор Нічна ненажера • 07 августа 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Детокс вы наверно имели ввиду
Вже майже рік детоксу, може достатньо вже?
Виправлялочка• 07 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Дякую А Вам його хтось порадив? Як Ви його знайшли?
Allein74999• 07 августа 2024
Не ну мой про нудно не говорит. А так тоже - сидит в своей полутемной барсучьей норе. Один глаз в приставку, другой в ноут. Гулял ток когда света по 7 час не было от безысходности. Сегодня ели вытащила парикмахерская, обувной и тд. Две пары кросс померял - устал. Купил те, что обул последние. До футболок не дошли.
Ширли-Мырли• 07 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Ніхто не радив, донька приїхала з Болгарії і лягла на диван, де лежала не встаючи днями тиждень, мене ця картина вибісила і я почала шукати табір. У всіх відомих таборів був вже солдаут, а потім випадково натрапила на цей Гердан, у них висіло ще 12 вільних місць. Відгуків негативних я про нього не знайшла і вирішила ризикнути і це виявилося просто попадання в яблучко. Табір на 60 дітей, нам зробили батьківську групу для нашої зміни, зацініть скільки нам за 11 днів назнімали фото та відео :) діти і на рафтингу були, і в Буковелі, і на конях каталися, і на підводі, і влаштовували шоу талантів з 2 сусідніми таборами, щодня дискотеки, пінна вечірка, купання в чані, підйом на гору, зустріч заходу на горі, зйомка відео-кліпу, купання в басейні. При цьому зміна усього 16500, за такі гроші це просто нереальний відпочинок
ПП-шница• 07 августа 2024
Помню у меня был период в подростковом возрасте , когда никуда не хотелось. Как прям социофобия какая-то. И не занималась ничем особо. Книги читала, телек смотрела. Потом как-то прошло. Появилась компания с кем хотелось общаться- ходила гулять. На кружки тоже тогда никакие не хотелось. Потом лет в 16 сама пошла записалась в модельное агентство. И ходила пока нравилось. Год наверное. Потом бросила и никуда не ходила больше долго ещё. И ничего, всё со мной нормально было. И училась и дружила и увлечения есть. Просто было тогда ничего особо не интересно из внешнего мира:)
автор Нічна ненажера • 07 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Блин супер, жаль что мы очень далеко
Так бы отправила ее
автор Нічна ненажера • 07 августа 2024
Ответ дляAllein74999
Блин сорри, смеюсь с вашего коммента, барсучья нора 😂😂
Виправлялочка• 07 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Щиро дякую за допис і цікаву пораду табору.
Allein74999• 07 августа 2024
Ответ дляНічна ненажера
Я смягчила реальность. Там хуже обстановка)
Ширли-Мырли• 07 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
:) ось щойно отримали повідомлення від власника табору з підсумками зміни. Він дійсно не розкручений, мало інформації про нього - але у моєї буки-підлітка він залишиться в серденьці на довго :)
Виправлялочка• 07 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
класно, дуже важливо, що табір сподобався!
Плакулька• 07 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
У мене така сама, на початку літа була в таборі в Болгарії - просиділа 2 тижні в номері, купалася рази 3. Приїхала - я відправила її в табір в Карпати. Там не давали ні хвилини сидіти в номері, купа активностей, шикарні вожаті, які ганяли усіх і всюди, телефони під забороною. Сьогодні кінець зміни, їде звідти зі сльозами, каже що це були кращі 11 днів її життя за останні декілька років :) Відправте в табір в Карпати
Скажите пожалуйста, прививку манту обязательно надо для лагеря? В лагере проверяли?

Ширли-Мырли• 07 августа 2024
Ответ дляПлакулька
ні, треба була лише справка по формі N079, я її за 200 грн взяла у медсестри навіть без присутності дитини
МадамОхмури• 07 августа 2024
Если ребенок психологически здоров, то не должно так быть. У меня такие состояния были при депрессии, как только улучшалось состояние, сразу появлялись желания и стремления. Дома невозможно было высидеть.
А как вы описали, это один в один мой сын. Вот точно так проходит его день. Но он инвалид детства, аутический спектр. Ему 26 лет уже.
Вам нужна консультация психотерапевта. Это не здоровое поведение для подростка.
Хвігура мічти• 07 августа 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Може й так
Рубаю олівлє• 07 августа 2024
То же самое, парень почти 14, с 8 утра до 22.00 в компе, переговариваются с друзями и играют в игры. За день могу достучаться и выгнать на пару часов из компьютера, тогда ходит по квартире - мается, говорю: ’пойдите погуляйте’, а он - никто не хочет. Вот чем интересным его занять, даже не знаю.