40ка• 07 августа 2024

Що робити, якщо важко заснути

А ви знали, що як почати потроху пити каву середньої міцності, то сон робиться міцнішим?
Просто як з мозком проблеми, то йому важко перемикатися в режим сну з режиму активності.
А кава покращує там кровообіг, ремонтує тумблер перемикання і засинати стає набагато легше.
Помічали таке?
Результат:
вже голосів: 15
9 (60%) Ні
3 (20%) Так
3 (20%) Не п´ю каву
1010101• 07 августа 2024
по-моему, это самовнушение или исследования, проспонсированные компаниями-продажниками кофе. среднее кол-во кофеина днем никак не влияет на сон, избыток в течении дня его ухудшает

Соліс• 07 августа 2024
Нєа, у мене навпаки. Коли припинила пити стимулятори, то засинаю як немовля.
1010101• 07 августа 2024
сегодня есть культ кофе, я его люблю конечно попить, но слишком часто натыкаюсь в интернете на магические свойства кофеина, которые на себе не замечаю, а кто-то его наоборот демонизирует и приписывает к наркотикам - из крайности в крайность
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 августа 2024
растяжка, массаж, психоативная музыка
автор 40ка • 07 августа 2024
Ответ для1010101
У мене таке давно, я думала, у інших так теж буває
автор 40ка • 07 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
растяжка, массаж, психоативная музыка
Мені допомагає кава
Ну і від інших людей таке чула
1010101• 07 августа 2024
Ответ для40ка
Некоторые засыпают от кофе, а некоторые бодрятся - это зависит от пропорции рецепторов (название не вспомню), но никак не общий для всех эффект!

Есть знакомый мужчина лет 60, он всю жизнь выпивает чашку крепкого кофе в обед и идёт спать на часок

ok1904• 07 августа 2024
Вже в ліжку згадуєте події за день з кінця на перед. Наче тренує пам´ять, ну я засинаю десь на подіях, що сталися в обід, ще до ранкоаих
ні разу не добралася
Asteroidea• 07 августа 2024
Ответ для1010101
Я гадаю що мова про каву ввечері, перед сном. Взагалі то натуральна кава має 2 фази дії - перша негайна трохи збуджуючи і друга хвилин через 30-40 дійсно заспокоююча за рахунок діурезу та падіння тиску
1010101• 07 августа 2024
Ответ дляAsteroidea
можливо