У вас есть вывоз мусора в разные дни недели и в разноцветных пакетах, в зависимости от типа мусора? Вы к этому быстро привыкли?
сладкий_ноябрь• 07 августа 2024
Польща, два рази в тиждень.
Якби жили в приватному будинку, то раз в тиждень і по різним контейнерам, а так як живемо в будинку, то сміття в спільних баках(для 1-2 будинків, стоять на вулиці в спец приміщенні яке закривається на ключ) розділено на скло, пластик, папір, метал і біо, також є бак для не сортованого сміття. Збоку також стоїть приймальник для одягу.
Звикла швидко, я і в Києві останні 4 роки сортувала і відвозила на переробку, викидала лише біо
kharkovchanka• 07 августа 2024
в Польше раз в 2 недели в частном доме в синем, зелёном и жёлтом пакетах и в чёрном баке
lenchik_panterka• 07 августа 2024
В Польщі в приватному секторі був графік, коли який тип сміття вивозять (кілька разів на місяць). Витягали баки до воріт, машина приїздила і забирала. Біля багатоквартирного звичайні різнокольорові баки, розклад є для габаритного сміття (меблі). До чого звикати?)) Сортувати взагалі неважко.
Galina_vinsport• 07 августа 2024
В Польше, каждый день вывозят мусоровозы з разных баков. Крупногабаритный мусор вывозят раз в две недели