Бла бла бла• 07 августа 2024

Что для вас отличает человека с деньгами, от человека без денег

В плане психологии?
Замечали какие-то моменты?
Угги_в_горошек• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо людина виграла 5 міліонів в лотерею то вона багата чи ні?
Якщо доларів чи євро, то так.

автор Бла бла бла • 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас запитала, людина яка виграла 5 міл$ в лотерею багата чи ні?
Надо на нее посмотреть через год после выигрыша
МамОмужа• 07 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Это смотря какой человек. Родился в богатой семье шейхов или лондонских бизнесменов или обокравший государство олигарх из бедноты это разные люди)
Деньги быстро меняют человека, независимо когда они появились... Конечно лучше с детства
Коли мовчу- приємна жінка• 07 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Навряд автор мала на увазі багатство внутрішнього світу)) Спілкувалась з людиною, в якої свій острів, заводи в кількох країнах і купа раритетних авто. І ця людина багата в усіх розуміннях.
піраміда Маслоу в реалі.
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Якщо доларів чи євро, то так.
Ок, тоді чому більшість тих хто виграє міліони в лотерею спускають їх за пару років і повертаються до звичного життя?
Чого злодії які грабують будинки виносячи не малі сумми живуть в злиднях?
Угги_в_горошек• 07 августа 2024
Ответ дляБла бла бла
Ой та ладно. Є повно прикладів, що людина сама заробила мільйони, а потім їх спустила. Ну це ж явно не жебраки.
Угги_в_горошек• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Подивіться на верховну раду, хіба вони живуть в злиднях?))
Більшість не більшість, а кожному своє. Тут пишуть багаті впевнені в завтрашньому дні і спокійні. Он ті, хто на біржах грає теж багаті, але навряд спокійні. А є такі, що стають параноїками і починають як кощєй трястись над своїми багатствами. Де вже там спокій
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Я вам про одне ви мені про інше, банату людину багатою робить мислення, якщо вона сьогодні все втратить то завтра вона це все створить знову
Угги_в_горошек• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ви мабуть кійосакі перечитали)) В світі повно людей, які живуть багато, бо є дітьми чи дружинами бізнесменів. Вони народжуються і помирають в багатстві, хоча самі можуть і не вміти надбавати те багатство з нуля. По вашому всі ті жінки утриманки, що сидять в спа салонах і нашопінгах біднячки?

Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Це ви мабуть крім Кіосакі нічого не читали.
На тому і зійдемося
Угги_в_горошек• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
На тому і зійдемося
Ну так завжди. Коли по темі нічого сказати, то залишається лише ображати))
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
То ви про себе чи як? Ви мені перша написали що я перечитала Кіосккі🤷‍♀️перед тим ви мене зрівняли з Кличком, трохи на себе з боку гляньте.
Жінки утриманки не багаті люди, це просто жінки в яких є гроші в певний проміжок часу. Все
Угги_в_горошек• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну то перечитайте лексичне значення слів багатий, заможний. І не плутайте з підприємницьким хистом.
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ясно. Я вирішила попрощатись