ГендиреХтор• 08 августа 2024
Воші
Ніяк не можу позбутися вошей у дітей, хтось знає якийсь дієвий метод? Препарати з аптеки не помагають
Несу пургу• 08 августа 2024
Тут не просто препаратами пользоваться надо, а каждую гниду уничтожить, одежду и постельное белье прокипятить и прогладить горячим утюгом
Чупа-чупс• 08 августа 2024
Они все работают на жучков, гниды остаются и новые вылупляются, надо вычесывать, либо повторять несколько раз.
Утюжок еще убивает
миссАрфография• 08 августа 2024
А дети в школу/садик ходят? Или может друзья все еще со вшами и они снова хватают?
У нас год был прям эпидемия, в страшных снах уже снились - скупили в аптеках все, что были. Выбирать гнид ходила, как на работу. Потом психанула и покрасили дочке волосы, у меня подруга парикмахер и выбрала наиболее щадящую краску под цвет натуральной и вши почти сразу пропали.
ГендиреХтор
• 08 августа 2024
Ответ длямиссАрфография
А малювали аміачною фарбою?
Розумна Губка• 08 августа 2024
Я вивела малому дуже просто. Купила спеціальний шампунь на основі кокосової олії, нанесла на голову на 20 хв, після чого змила. Через тиждень повторила. Дія шампуня основана на тому, що забиває вошам дихальця через що вони дохнуть. Щодня вичісувала йому голову спецгребінцем. Постіль і одяг не кип´ятила, просто випрала.
Собі нанесла одноразово не розбавлений шампунь, який зазвичай користуюсь. На наступний день почала чесатися голова, а потім облазити шкіра. Не робіть так.
Головне вичісувати.
Миловидна леді• 08 августа 2024
ккупіть в аптеці пару флаконів емільсії Бензилобензонату. Намажте гарно, замотайте пакетом. Надіньте шапочку для фіксаціі. Десь на 40 хвилин, чи більше, як вийде. Змийте обережно, щов у очі не попало, бо дуже пекуче. Через 10 днів повторите. Все. Це 100 процентний спосіб.
Можна ще купити спеціальний гребінець металевий з лазерними насічками (це важливо) Ніт Фрі. І розчесувати ним. Ці насічки розрізають гниди.
Кофр для ноги• 08 августа 2024
бо не тим користуєтесь .
1. Бензилбензоат на 30 хв (за інструкцією!). всі дорослі дохнуть.
Далі Спрей ланвін і вичесати протягом 10 днів гребінцем Ніт ФРІ. Кращого нема.Купувала тут. Вичісує ВСЕ, у дочки густе волосся нижче попи. ну і все прасувати. якщо дівчинка,то після вичесування кожну прядку максимально близько до голови обробити утюжком для вирівнювання. Всі гниди здохнуть(які ще лишилися).перевірено.Вони від температури лускають і це чутно.
Цю схему порадили в санепідстанції,коли мала приїхала з табору з зоопарком в голові. Бензилбензоат- це дешево і дієво. воно коштує копійки.
Кофр для ноги• 08 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
++плюсусь за все))) +утюжок для волосся як контроль.якщо дівчинка
Янка-угомонись• 08 августа 2024
Після фарбування волосся зникли, до цього рік юоролись. І так, утюжком після фарбування теж пройшлись
Дикая Роза• 08 августа 2024
Допоміг тільки хедерінг, здається так він називався в аптеках. До цього пів року іншими засобами й вичісуванням, визбируванням безуспішно маялися...