Каяспер• 08 августа 2024

Девочки с большой грудью 5-8 размера , шьёте лифчики на заказ?

Признаю только х.б., в магазине нереально купить ,раньше мне шила швея ,но сейчас уехала за границу ,а больше никто не хочет шить в ателье .
Тумба-юмба• 08 августа 2024
8 розмір? Такий буває?
любименькая• 08 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
8 розмір? Такий буває?
І 12 буває, у Міли, наприклад
Тумба-юмба• 08 августа 2024
Ответ длялюбименькая
І 12 буває, у Міли, наприклад
Міла це хто?
любименькая• 08 августа 2024
У мене 7, то купляю. А якого типу вам шили?
Раздражевская• 08 августа 2024
Покупаю Триумф, на большую грудь у них много разных моделей от базовых до красивых, держат большую грудь....
Светка-пипетка• 08 августа 2024
Сколько вы весите?(простите,у меня есть кума с 8 размером,но там ожирение за 150 кг
любименькая• 08 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Міла це хто?
https://www.instagram.com/mila_kuznetsova10?igsh=c...
автор Каяспер • 08 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Классический ,хлопковый ,у нее ещё сссровские лекала остались после матери швеи
любименькая• 08 августа 2024
Ответ дляКаяспер
Та нє, такі не ношу,брала мінімайзери
Тумба-юмба• 08 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Мама рідна
Матусік• 08 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
8 розмір? Такий буває?
В когось 4 , але об´єм 120 від грудьми, а в когось 8, але об´єм 80, при цьому чашка по факту однакова
Це для прикладу, цифри можуть відрізнятися , але суть в різниці між об´ємом по грудях і об´ємом під грудьми
Чим більша різниця, тим більший номер, і навпаки
Сегодня не целуюсь• 08 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Та нє, такі не ношу,брала мінімайзери
А какие? Где брали?
любименькая• 08 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Мама рідна
То натуральне. Від ваги не залежить. У мене в 65 і в 92 кг різниця невелика в розмірі. Але менше, звісно. В колеги явно більша ніж в Міли, об´єм стегон десь 46-48 розмір при тому. То проблема
любименькая• 08 августа 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
А какие? Где брали?
Брала білоруські, тепер перейшла на українські Еліта. Вони то трохи бабські, але формують гарно , ніде не висить з боків,гарно вперед і підтягнуто. Під светрик, кофтинку саме те. Тріумф хороші, але мало де є
Сегодня не целуюсь• 08 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Вы через интернет берете?
Тумба-юмба• 08 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Я розумію, але ж це важко капец
любименькая• 08 августа 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вы через интернет берете?
У нас є кілька магазинів з ними. Тому міряю розмір конкретної моделі і замовляю колір. https://elitamoda.com/products/podderzhivayuschiy-...{campaign}&group={adgroup}&utm_content={adgroup}&banner_type={bannertype}&gad_source=1 ось ця модель дуже любима. У кого грудь широка і відстань між двома невелика, то супер сідає, не впивається у плечі
75В• 08 августа 2024
Такие только бабки в селах раньше покупали, автор
Джинци на Флісі• 08 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
8 розмір? Такий буває?
Как-то писала советчица, что у неё чашка F , а под грудью 75 см.
Дале такое бывает.
У моей бабушки был D-E, но и под грудью 95, потому обычные лифчики-парашюты было легко найти.
ВЫВсеВрете• 08 августа 2024
Беру минимайзеры. Wacoal не дешевый, но класный. Он как раз специализируется на большой груди, у них правильный лямки с расширением и форма. У них на сайте прямо раздел есть DD+ У Виктории Сикрет новый минимайзер очень понравился
Alinaf_2525• 08 августа 2024
в Украине сейчас много магазинов с продавцами нижнего белья из америки. часто можно встретить большие размеры. рекомендую поискать
Стервочка• 08 августа 2024
в NEXT є білизна великих розмірів
Ласую колобками• 08 августа 2024
Ответ дляСветка-пипетка
У мене 6 розмір)
Важу 55 кг.
70 F
Ласую колобками• 08 августа 2024
Автор , по темі : мені подобається фірма THIRDLOVE.
Трішки звільнюся, скину пару посилань на сторінки , де я вже купувала.
Там взагалі до розміру К)
руки_Крюги• 08 августа 2024
У меня 90Е, кучу лифов красивых есть и даже с пушапом предлогали 😂🤦‍♀️, я конечно промолчала, но хотелось спрочить ’зачем в чашку Е пушап???’)))
Суцільна зрада• 08 августа 2024
У меня 85 g, бабкины парашюты не ношу, покупаю красивые бюстики у милавицы например. Naddin size есть еще магазин, цены там правда недешевы но очень много красивого белья
75В• 08 августа 2024
Ответ дляКаяспер
Это не для девочек, а для бабуленций🧙🏻панамки
Уходя дверю не хлопать• 08 августа 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Дале такое бывает.
у мене 75G, і таке буває
але чашка G при об´ємі 75 і G при об´ємі 95 - це різні чашки:)
Уходя дверю не хлопать• 08 августа 2024
Або, за взаємозаміняємістю, піходить 70H у деяких торгових марок. Але це всього лиш ОГ 100 при об´ємі під грудьми 74. Так що не все так страшно