Пампушечка• 08 августа 2024
Широкі, масивні плечі в жіночому одязі ще в моді?
І як ви ставитися до масивних плечей, вам подобається, маєте такий одяг?
Пампушечка
• 08 августа 2024
Ответ длявре_Динка
У мене в житті широкі плечі, тому ні, цей тренд пройшов повз мене, бо роблять мої плечі ще ширшими
У вас природні плечі, а одяг з широкими, масивними плечима відразу видно і від природи таких ніхто немає
Пампушечка
• 08 августа 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А когда он был в моде? Последний раз в 90-е помню.
Як мінімум в 2022, наприкінці 2023 року були точно в моді. Всі модні журнали про це писали, відомі бренди випускали колекції.
Та в інтернеті все є, пошукайте, якщо хочете статті.
Пампушечка
• 08 августа 2024
Света С Приветом• 08 августа 2024
Ответ дляПампушечка
фото
Тут написано модный тренд весна-лето 2024. Сейчас лето 2024. Так зачем переспрашиваете на форуме, если сами загуглили?
П.С. Ни в магазинах, ни на улице не видела такого.
Пампушечка
• 08 августа 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Зараз багато інформації, можливо, хтось вже прочитав, що це антитренд на осінь, а осінь вже скоро
Млинці зі смайликом• 08 августа 2024
Ответ дляПампушечка
То что вы показали на фото ниже есть и в реальной жизни, фигура перевернутый треугольник + занятия спортом, необязательно плаваньем, и уже не надо никаких подкладок под плечи в пиджак
Пампушечка
• 08 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Дякую, я знаю про типи фігур.
Але природні плечі настільки масивними не бувають, принаймні в жінок