Вкуси мене• 08 августа 2024

Не думала, що Христина Соловій носить сукні Мохіто

побачила в неі в сторіс, а я саме таку сукню міряла в магазині за 399 гривень)
Як вам, дівчата? На серпень підійде?
Самохвалова• 08 августа 2024
Кому підійде? Де ваше фото?
Люблю Украину• 08 августа 2024
Тема вовсе не о платье, так ведь?
Кракадэ• 08 августа 2024
А соловий это что икона стиля? . По теме платье обычное
Кредитная• 08 августа 2024
На серпень при якій температурі повітря? В якій країні? Для кого, чого?
За 400 грн - підійде
Гостра на язик• 08 августа 2024
то есть вы хотите купить платье только потому, что она в таком ходит?))
Коник-стрибунець• 08 августа 2024
Она на дороже и не достойна.
Українська зірочка• 08 августа 2024
Вообще всё равно что она носит и как выглядит, голос волшебный.
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляСамохвалова
Кому підійде? Де ваше фото?
Я такого типажу як Христина. Невеликого зросту, брюнетка
В магазині були сумніви, що сильно нарядно
А зі сторони у неі подивилася, дуже сподобалось.
Не сильно наляписте?
Тріль!• 08 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Ещё и карлик с большой головой.
Бамбарбия! Кергуду.• 08 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Тема вовсе не о платье, так ведь?
Тема о бюджетном гардеробе Соловій
Люблю Украину• 08 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Мнит это нечто из себя в последнее время огого.
Сейчас поклонницы набегут, будут отстаивать эту глупую девицу
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Тема вовсе не о платье, так ведь?
Саме про сукню. Вам сподобалась? Не сильно нарядна, на кожен день підійде?
ПесиКот• 08 августа 2024
Не знаю о ней ничего.на фото симпатична, платье тоже миленькое. Хотя вещи в мохито мне и не нравятся (когда-то заходила). Но это выглядит неплохо если любите такой стиль девчачий
Коник-стрибунець• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Не сильно наляписте?
Повседневное платье, на базар сходить. Ну какое оно нарядное.
ПесиКот• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Не сильно наляписте?
Нет, не сильно
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Не починайте. Гарна дівчина з прекрасним голосом. І стиль у неі класний, я часто у неі беру ідеї, мені подобається
Думала що в неі дуже дорогі речі, прикольно, що вона може купити недорогу сукню)
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляКредитная
За 400 грн - підійде
У нас, у Львові носити))
ЧорноброваЯ• 08 августа 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тема о бюджетном гардеробе Соловій
А откуда у неё люкс гардероб возьмется? Чи не звизда? Нет у неё таких заработков, что в люксы одеваться и состоятельного ебаря тоже нет. Так шо маэмо, шо маэмо.
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляГостра на язик
Та ні. Я його побачила в магазині, приміряла і подумала що сильно якось нарядно
А зі сторони на неі прям закохалась, напевно поїду за ним сьогодні ))
ЧорноброваЯ• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Христынка, добрый день, моэ сонэчко.
Хачапууури• 08 августа 2024
Даже не думала, как мне на нее пофиг, хоть и без платья пусть ходит.
А вам, если нравится, то покупайте.
Сон і дрімота• 08 августа 2024
А ещё она пользуется прокладками котекс. А вы?
Кракадэ• 08 августа 2024
Ответ дляВкуси мене
Не надо мне навязывать свое мнение, мне она гадкая и противная, голос воющий обычный, поведение идиотское
Мир Мир Мир!• 08 августа 2024
А що не так з сукнею? Чи з дівчиною
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тааак, слухаю зараз постійно Стежечку, кайф
ЧорноброваЯ• 08 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Обычная провинциальная выскочка.
Видна міленіалка• 08 августа 2024
Ответ дляКракадэ
О, як ви правильно написали. Мені раніше подобався її голос у мавки лісові, але я не знала як вона виглядає. Але після ціх скандалів з жонатим чоловіком та кліпом у храмі, після тупих інтерв´ю - стала вона мерзенною та гидкою.
автор Вкуси мене • 08 августа 2024
Ответ дляПесиКот
Мені теж мохіто ніколи не подобався, якесь застаріле здавалось
А в цьому році купила прикольний білий жилет з льону, бувають і там знахідки
Девальвация• 08 августа 2024
А хто ця Христина Соловій, я вже е вперше читаю тут про неї
Летюча помилка• 08 августа 2024
А що повинна носити Христина Соловій? Діор? Королева Летисія носить Зару, наприклад.