Біток чи ефір?• 08 августа 2024

Вже не вивожу

Коллеги, а може є якась група, де дійсно можна виговоритися і тебе не доб´ють? Бо тут після обговорень можна у вікно вийти...
ЧупакабраЗеБест• 08 августа 2024
о, автор, как я вас понимаю
Лиса Патрикевна• 08 августа 2024
Может горячая линия психологической помощи?
Инстагра_мерша• 08 августа 2024
Я вот автор прочла ваше сообщение и думаю на олх выставить услугу, подруга на час по телефону, давно об этом думаю...вижу наверное будет востребовано...автор, позвонили бы?
Мелочунь• 08 августа 2024
о чем?
спрашиваю серьезно.
хоть в двух словах, тогда будет понятно как вампомочь, где выговориться.
Яжбоматуся• 08 августа 2024
Тут как попадешь, бывает такие искренние ответы, прям до слёз, а бывает такого яду напустят, что тему приходиться закрывать. Если вы об этом, то вот так да
автор Біток чи ефір? • 08 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Подзвонила б навряд, мабуть, але написати може й захотіла б. То будете виставляти, передбачайте обидва формати спілкування)
Омлетик• 08 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Келих ігристого, закарпатського чи ірлансдського включено в послугу?
автор Біток чи ефір? • 08 августа 2024
Ответ дляМелочунь
о чем?
спрашиваю серьезно.
Просто закінчився життєвий ресурс щось робити. На мені недієздатні батьки і донька з серйозними проблемами зі здоров´ям. Повноцінної роботи не можу собі дозволити, бо постійно виникають проблеми, які потребують моїй присутності. Раніше працювала на хорошій роботі, але мене звідти попросили, бо по декілька місяців у лікарні з дитиною проводила. Зараз працюю на онлайні. А вже тиждень не можу себе змусити нічого робити. Весь день тупо сиджу за екраном, ввечері плачу, що нічого корисного не зробила, і мене такими темпами скоро звільнять. Готувати немає сил, прибирати, щось робити по дому, кудись йти. Не можу. Хочеться лягти і зникнути. Подруга одна є, але вона вважає це дурістю. Так, я знаю, сиджу вдома, де більш-менш спокійно. Може це й дійсно дурість і я просто ледача.
Але вчора зловила себе на думці, що якщо відкрити вдома газ, то все це тихо й мирно скінчиться. Півгодини стояла біля плити. Потім сама себе злякалася.
Колупалочка• 08 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Не будет! Я профессиональный психолог, делала такое объявление - ничего за несколько лет
ПультОт_БМВ• 08 августа 2024
Ответ дляКолупалочка
А тепер у Вас ще й конкурент з´явився.
KristinkaCute• 08 августа 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Насколько недееспособные родители? Лежачие? Сколько дочери лет?
Вы на себя много взвалили и ваше физическое и психическое состояние этого не выдерживает.
Попросите подругу хотя бы пару часов в один из дней выделить для того чтобы присмотреть за вашими родителями, а сами сходите с дочерью в парк, в кафе с десертами. Вам как никогда сейчас просто нужно отвлечься, развеяться. От вас зависят трое человек как я поняла. Но и вы должны понять что самое важное это прежде всего ваше здоровье. И вы должны очень хорошо заботиться о себе.
JulJul07• 08 августа 2024
У всіх бувають такі періоди відчаю! Треба дозволити собі відпочивати. Це обов´язково! Бо, якщо не підзаряджати себе, то внутрішній ресурс швидко закінчується
автор Біток чи ефір? • 08 августа 2024
Ответ дляKristinkaCute
Мати лежача, батько ходячий, але вже глибокий пенсіонер. Я у них пізня дитина. Їх пенсії вистачає на комуналку і якісь дрібниці. Переважна більшість витрат на мені. А витрат вистачає. Донька вже підліток, 13. Потребує регулярного лікування. Теж витрати.
Я можу іноді викроїти для себе час на відпочинок. Ходимо з донькою на прогулянки. Рідко, але виходить й самій кудись вийти. Але мені це зараз не в радість, і відпочившею я себе не відчуваю, навпаки. Скоріше, як зобов´язання просто, щоб дитина бачила ’щасливу’ матір. Батько її зник ще при перших проявах захворювання. Аліменти іноді висилає, на цьому все. То я розумію, що вона мене потребує більше за всіх, і стараюся не розкисати зовсім. Щоправда, виходить пагано. І страшно, що якщо мене через такі настрої звільнять, то далі я можу піти хіба що прибиральницею. А цього не вистачить зовсім.
Якби можна було поставити життя на перемотку, вже б прогорнула до кінця. Може в наступному житті краще буде.
Млинці зі смайликом• 08 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
мне оч помогает поговорить с подругами, я за границей, из подуг только партнёр, но с ним не обсудить чисто женские темы..
автор Біток чи ефір? • 08 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
В мене з подруг одна залишилася. Решта відсіялася, поки я рятувала дитину і не могла регулярно з ними зустрічатися. Але у нас з подругою різні світи. У неї своє житло і надійний чоловік, дієздатні батьки. А я, якщо зупинюся, всій родині ні за що буде жити. Тому з подругою я намагаюся на такі теми не говорити.
Кринжова баба• 08 августа 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Автор, солнышко, успокойтесь. Подышите. И подумайте. Выбора у вас нет. Ну нету. Тащить себя и семью все равно придется. Методично. Спокойно. Решая проблемы по мере поступления.
Я вас обнимаю и желаю сил! Мы гораздо сильнее чем думаем! У вас все получится!
автор Біток чи ефір? • 08 августа 2024
Ответ дляКринжова баба
Дякую за підтримку ❤️
KristinkaCute• 08 августа 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Я думаю вам нужно поговорить с отцом и дочкой. Пусть вместе с вами покупают продукты и помогают в приготовлении блюд. Было бы хорошо если бы вы открыто сказали родным что вам бывает очень тяжело и именно в такие моменты вы нуждаетесь в их помощи. Ваша семья должна понимать что вы одна команда. И нужно заботиться друг о друге. Пусть у каждого будет свои обязанности. Например вы работаете и зарабатываете деньги чтобы обеспечить свою семью, ваш отец думаю сможет помыть посуду, а дочке сможет приготовить не сложные блюда и сходить за продуктами. Ну, а мама пусть говорит вам всём ободряющие слова чтобы облегчить и приподнять всем настрой.
Вашей семье очень повезло что у них есть такой ангел хранитель как вы. Не отчаивайтесь. Молитесь. Даст Бог всё будет хорошо.
Инстагра_мерша• 09 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Может вам было бы интересно поговорить с кем-то кто вас не знает и не видел никогда, этому человеку можно высказаться и вообще все рассказать...как считаете?
автор Біток чи ефір? • 09 августа 2024
Ответ дляKristinkaCute
Дякую ❤️
Батько допомагає по дому, чим може. А донька рветься в допомогу, але я її сама усунула від цього, хоча, можливо, це й не вірно. У неї проблеми зі здоров´ям, то в періоди ремісії не хочеться взагалі її нічим нагружати. А так дійсно, я якось звикла ’все сама’. То часто мені простіше самій зробити, ніж когось просити...
автор Біток чи ефір? • 09 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Мені складно в розмові відкритися сторонній людині. Та й не сторонній теж. Поки сиджу сама, так хочеться виговоритися комусь, хто не засудить. А коли намагаюся поговорити, бесіда зводиться до ’все добре’. Якесь замкнуте коло виходить (((
KristinkaCute• 10 августа 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Дякую ❤️
Мы никогда не знаем наперёд что в действительности нагрузка для другого) Иногда нам кажется что если мы оградим близких от дел по дому в моменты когда им тяжело или есть проблемы в здоровье, мы сделаем лучше для них, но порой мы не замечаем что именно помощь даёт им радость того, что они в силе что-то сделать для близких которые они любят. И это уже не в тягость, а в радость. Как раз занятие чём-то и отвлекают от плохих мыслей о своём здоровье. Попробуйте спросить у дочки - какие домашние дела ей приносят радость и какие дела ей самой интересно было бы выполнять. Думаю ребёнку было бы интересно вносить в привычный режим что-то своё. Например она может сама решить какой будет обед или ужин, может она хотела бы сама приготовить новое блюдо. Вот допустим есть ли у вас дома новая посуда которую вы используете только по праздникам? Вы можете использовать её и в обычные дни) Ведь каждый прожитый день это уже праздник. Иногда буквально мелочи жизни служат спасательным жилетом в трудные дни.