Кава з адреналіном• 08 августа 2024
Одяг на похорон
Все чорне потрібно?
Бамбарбия! Кергуду.• 08 августа 2024
Не обязательно.
Конечно, от ярких расцветок и весёлых принтов будет уместно отказаться.
А так уместно нажеть и вещи тёмных оттенков (чёрный, черый темно синий и т.д.) и вещи более пастельных.
Просто у нас принято считать, что чёрный- цвет траура, не более того.
Кава з адреналіном
• 08 августа 2024
Ответ дляjulia-678c
Можно просто темное, не яркое. Не обязательно черное
В мене чорні штани і яскраво синя футболка....Є ще чорна, але в поганому стані
Божий одуванчик• 08 августа 2024
Дивлячись, як бажав той, кого ховають. Якщо нічого не казав, то щось темне і стримане
МУСЯкомарова• 08 августа 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А якась коричнева, сіра є? Футболка чи блуза.
Кава з адреналіном
• 08 августа 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Нічого не бажав....Це батько
Кава з адреналіном
• 08 августа 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Немає, тоді буде чорна
Кава з адреналіном
• 08 августа 2024
Я досі повірити не можу, от не можу. І ще питання, чи можна бути в окулярах чорних...
Идеальная оптимистка• 08 августа 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Звісно
Гарачий Чокалад• 08 августа 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Нічого не бажав....Це батько
Купите, одолжите у кого нибудь
Гопница-Советчица• 08 августа 2024
У вас дві речі? Але ж зараз в секенді футболок по пару гривень можна набрати
Кава з адреналіном
• 08 августа 2024
Ответ дляХачапууури
Автор, соболезную вашей утрате. Держитесь.
Дякую за підтримку, все з рук валиться, плачу весь день
Карпатський грибар• 08 августа 2024
Чи доречна тут оповідь, як анекдот?
На власні очі бачив: жінка у жалобному одязі, вочевидь, узятому напрокат. Усе б нічого, але сукня коротка, значно вище колін. Іншої не знайшлося...
Хачапууури• 08 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
У человека отца не стало, думаю, не до одежды сейчас.
МУСЯкомарова• 08 августа 2024
Позичте у подруги, візьміть щось з маминого гардеробу, пошукайте у шафі серед вже не модних речей. А ще бажано чорна пов´язка на голову.
Кава з адреналіном
• 08 августа 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Добре...
Бешене сарі• 08 августа 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
От навіщо ще пов´язка? Достатньо темного одягу.
Украиночка• 08 августа 2024
Я на похороны мамы надела черный сарафан с большими красными цветами, ничего черного найти не могла ( черное все было или короткое или с декольте ). Не знаю , крутил ли кто то пальцем у виска