Як міряти?• 08 августа 2024
Це намахалово ?
Все нормально буде як Я перейду по посиланню?
Чи це намахалово?
Не знаю,наскільки тупо звучить це питання,але пофіг.
Ніколи нічо не продавала в Інтернеті 🥸
Чи це намахалово?
Ніколи нічо не продавала в Інтернеті 🥸
КрестьянинДиор• 08 августа 2024
ОЛХ пише про таке, попереджає, читайте їх рекомендації будь ласка 🙏 а-то русні перекинете грошей щей 😕
А якщо ви у Києві і вам треба продати техніку спортивну, то у мене є номер телефону чи можу посилання на олх оголошення скинути тут, хлопці скуповують техніку спортивну. Куплять дешевше на тисячу-2, але самі вивезуть.
Пузата Хата• 08 августа 2024
Блокируйте и жалуйтесь на мошенничество. Сейчас какой то наплыв этих разводят на олх
БершкомангоЗар• 08 августа 2024
не переходите никуда.. особенно с телефона, где банковское приложение
Муууумие• 08 августа 2024
Это они хотят чтобы вы им деньги вернули которые они вам типа скинули? Девки расскажите что за афера
Большой секретик• 08 августа 2024
Перейдете, а там буде ’ введіть всі дані своєї карти’. І гошики спишуться, ваші, їм.
Це ж старий ,як світ, розводняк
Як міряти?
• 09 августа 2024
Ответ дляМуууумие
Нє
Типу перейду за посиланням
А там буде:’введіть дані вашої карти’
Я введу
І все
Капут
Типу перейду за посиланням
А там буде:’введіть дані вашої карти’
Я введу
І все
Капут
Як міряти?
• 09 августа 2024
Ответ дляПузата Хата
Да
Останнім часом саме
Мої оголошення дохіріща часу тихо мирно провисіли,ніхто на них увагу не звертав)
Тут бац,всіх раптом зацікавили;
І в кожному то якийсь онлайн-чек,треба перейти за посиланням,то ще якась фігня
Останнім часом саме
Тут бац,всіх раптом зацікавили;
Як міряти?
• 09 августа 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Нє
Я в Одесі
Але дякую
Я в Одесі
Але дякую
Пузата Хата• 09 августа 2024
Ответ дляЯк міряти?
Да
Останнім часом саме
Тут бац,всіх раптом зацікавили;
Останнім часом саме
Тут бац,всіх раптом зацікавили;
Не вздумайте переходить по ссылкам