Творог для розжига• 08 августа 2024

Посоветуйте, пожалуйста, фильмы с небанальным сюжетом.

Не кую, не мелю• 08 августа 2024
Например?
Рву и мечу• 08 августа 2024
Отель гранд Будапешт
Герцогиня• 08 августа 2024
Сериал-антология inside no. 9. Целых 54 небанальных сюжета.
Пургену мне• 08 августа 2024
Вивариум.
Пукимончиг• 08 августа 2024
черная кошка белый кот
амели
черное зеркало )сериал)
Витворунка• 08 августа 2024
боже, как я прочитала в названии слово небанальный - лучше не говорить)) примерно как длиноебальноеплатье)))
Nova LALI• 08 августа 2024
Ответ дляВитворунка
Теперь так и буду просить Дайте длиноебальное, пожалуйста
Детские_Будут?• 08 августа 2024
Дом из песка и тумана
Шпондєр• 08 августа 2024
Платформа
Топтунша• 08 августа 2024
Кафе де фльор
marjankat• 09 августа 2024
Невидимый гость. Режисер: Ориол Паоло
Вкаблучках• 09 августа 2024
https://uakino.me/filmy/genre_drama/12965-beznevin...
’Безневинні’

’Скандинавія. Звичайний холодний клімат і відсутність розваг змушують групу дітей шукати інші способи скоротити час. День за днем ​​герої кінострічки «Безневинні» вивчають уклад свого внутрішнього світу, часом заглядаючи в ті куточки, звідки навіть найсміливіший кинувся б стрімголов тікати. Поки батьки зайняті роботою та побутовими справами, діти гуляють лісом і фантазують, але одного разу відбувається щось неймовірне – кожен із них відкриває у собі надприродний дар, який згодом виплескується назовні. Через відсутність життєвого досвіду і належних кордонів, вони застосовують свої здібності не так, як варто було б, думаючи, що це лише гра. Тим часом їх рішення та вчинки призводять до жахливих наслідків. Чи вдасться дітям упоратися з несподівано знайденими здібностями?’(с)
Вкаблучках• 09 августа 2024