Молчалка• 08 августа 2024
Їдемо у відпустку
З понеділка хворів син. Вже здоровий. Вірус. Горло.
Зараз в поїзді . Дивлюсь донька тепла, плміряла температуру 38. Не не капець
Певно той самий вірус що й в сина. Завтра будемо на місці, буду поїти. І по ситуації, але хто ще такий везунчик як я.
Непогодка• 08 августа 2024
От этого никто не застрахован. Может быстро выздоровеет, может дольше, наблюдайте
Як міряти?• 08 августа 2024
Всегда так.
Последний раз взяла противовирусное. Дала сразу утром в день поездки, когда только начал сопливить и нормально 2 недели катались по Европе.
Молчалка
• 08 августа 2024
Ответ дляНепогодка
Та аптечка з собою, а поїздках з дітьми без цього ніяк. Але все ж. Дивлюсь знайомі їздять планують, п я лише запланую так обов´язково хтось захворіє
Молчалка
• 08 августа 2024
Ответ дляЯк міряти?
Всегда так.
Я тоже не чекаю поки температура виросте. Дала мефенамінку, завтра же буду на місці тоді можна вже спостерігати за температурою. А в поїзді, головне щоб впала та й все