Зліпок ступні• 09 августа 2024

Чи є шанс?

Емоційно розійшлися, висказали один одному всі моменти. Ініціатором була я, вже не витримала. Зараз 2 тижні тиша з обох сторін. Але живу як на паузі, все здається, що це не кінець, якщо дійсно були почуття, то він почув і проявиться. Чи це вже дуже велика пауза, щоб все зрозуміти?
дожену і ощасливлю• 09 августа 2024
Як діти
Чесне слово

Маруська Му• 09 августа 2024
А зачем такой вам? Две недели думает
viter33• 09 августа 2024
Якщо ініціатором скандалу були ви - йому нелогічно появлятися першому.
Можете написати щось нейтральне щодо зустрічі
Врешті-решт, треба/варто ж якось без емоцій поговорити або остаточно розійтися. 2 тижні - достатній строк, щоб ’охолонути’ і все зважити.
Якщо він вважатиме, що ви тим самим ’розкаялися і приймаєте його умови’ - вам не по дорозі.
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляviter33
Я вважаю, що правда за мною, довго мене не чув, вже не витримала. Хочеться саме його ініціативи і розуміння.
дожену і ощасливлю• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Ну ждите
Может, посочувствует
viter33• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Якщо ви на емоціях наговорили одне одному поганих слів і ви були ініціатором - то вже не залежить, за ким правда.
Я вважаю, що написати йому можна
99%, що він перший не прийде, не напише (бо не він був ініціатор з’ясовування стосунків), але часу пройшло достатньо, щоб остигнути
Фея_3уровень• 09 августа 2024
Та он уже другую чпокает. Поздно вы спохватились

автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
Якщо йому потрібна інша, то що тут поробиш. Я ж не чпокаюсь.
Луноликая Вика• 09 августа 2024
Так вы разошлись или просто поругались?
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Так вы разошлись или просто поругались?
Розійшлися, висказавши всі претензії.
Мальчун-задирун• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
То все.
Ви вільна. Притензіїї тепер тільки собі.
Незрозуміло чого ви чекали? Ви хочете продовження?
Не варто, розпочинайте нове життя
Мальчун-задирун• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Розійшлися, висказавши всі претензії.
Ви ж розійшлися. Все.
В одну ріку двічі не ступають.
Мужики не схильні до страждань і мінянь.себе. Вони краще партнера поміняють ніж себе
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
То все.
Не варто, розпочинайте нове життя
Я хотіла, щоб він зрозумів, почув, хотіла для себе зрозуміти, що я цінна, що його слова не тільки слова.
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ви ж розійшлися. Все.
В одну ріку двічі не ступають.
Бувають і схильні, знаю приклади.
Мальчун-задирун• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Ага, то ваші мрії.
Ви хотіли , а реальність інша.
Якщо не влаштовував, забийте і не чекайте.
Якщо і зійдетесь, нічого не зміниться.
Воно вам треба ...
Мальчун-задирун• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Бувають і схильні, знаю приклади.
Бувають, але то рідко. Думаю не ваш випадок. Якщо людина пасивна, брехлива, не ініціативна її не переррбиш
Я натуралка• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Значит он ушел в свой гаремный гараж. Вариантов у него, кроме вас, много.Начнете стелиться, вернется, а что ему терять? Надолго ли - вопрос?
Перша на селі• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А он чпокался с другими все это время. И претензий много к нему, зачем он вам?
Перша на селі• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Розійшлися, висказавши всі претензії.
Так и нужно. Завершить гештальт, высказав все. Теперь вы свободны от него, а он от вас.

КапитанльнаЯ• 09 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ви ж розійшлися. Все.
В одну ріку двічі не ступають.
Партнерів їм також не дуже хочеться міняти. Краще переконати теперішню, що то їй вдалося, погано спала, ПМС, а не проблема в ньому
КапитанльнаЯ• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Значить не почув вас. Знаю, перший час вам важко, але уявіть, що ви залишились з такою людиною жити далі, у вас сім´я. Але він вас і далі не цінує, не поважає і т.д. Воно вам треба?! Вважайте, що зекономили час та нерви
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ага, то ваші мрії.
Ви хотіли , а реальність інша.
Якщо і зійдетесь, нічого не зміниться.
Воно вам треба ...
Як було точно не треба. Я завжди казала, як є, але зміни тільки на час.
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляЯ натуралка
Дело было не в других женщинах, с этим проблем не было.
Я натуралка• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Если только :-)
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так, але навіщо зі всіма познайомив, казав, що нарешті знайшов, що вже дорослий чоловік.
Я натуралка• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Пишите больше, а то реально из того, что о нем рассказали, складывается впечатление, что он - нарц, а им пофиг, кого и с кем когда знакомить, хоть венчаться завтра поведут при толпе его родни и друзей, а через месяц доведут до выкидыша и выбросят вас из своей квартиры - реальный случай.
автор Зліпок ступні • 09 августа 2024
Ответ дляЯ натуралка
Про нарцисса вы в точку, прям по списку. Но типа менялся, на время, конечно. Я смотрела видео, что они потом пингуют, но этот просто пропал)
Я натуралка• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Они не меняются. Я Вас уверяю. Спросите любого психолога, психоаналитика, психиатра.Спросите здесь у Советчиц. И пинги - не обязательны. Есть еще и гостинг и наказание молчанием. Это их игры, не затрагивающие их черную душу, а только вашу. Будьте осторожны. Если смотрели, то знаете и обесценивании и утилизации вас, а без гарема они не могут, не потому что в сексе сильны, а потому что это их подпитка как вампиров для самооценки. Почитайте и посмотрите, что есть Перверзный нарцисс - днище из днищ. Может это Ваш?
Зайченя• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А ви його звісно чули і все було , як треба? От би і він тут написав, вважаю так би картина була яснішою.
Навіть, якщо він був таким , як ви пишите, то ви розішлись, всьо. Навіщо по новій ліпити той кулічик із гівна?
Зайченя• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Він це не оцінить. Чоловіки інакше на це дивляться. Так що живіть і насолоджуйтесь, бо будете шкодувати, як прожили в очікуванні.