Зліпок ступні• 09 августа 2024
Чи є шанс?
Емоційно розійшлися, висказали один одному всі моменти. Ініціатором була я, вже не витримала. Зараз 2 тижні тиша з обох сторін. Але живу як на паузі, все здається, що це не кінець, якщо дійсно були почуття, то він почув і проявиться. Чи це вже дуже велика пауза, щоб все зрозуміти?
КапитанльнаЯ• 09 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Так, але навіщо зі всіма познайомив, казав, що нарешті знайшов, що вже дорослий чоловік.
З вашого допису важко відповісти, бо мало інформації. Не зрозуміло, що для вас є підтвердженням своєї цінності. Можливо, запросили щось занадто коштовне. Чи й дісно, ваш колишній нарцис, а вони полюбляють діяти на контрасті. В будь якому випадку, він не йде вам на зустріч, не може виконати те, що для вас важливо. Той сумувати нема за чим