Виннипуховна• 09 августа 2024

Як для вас краще при короткому відпочинку до тижня?

Їхати найближче можливо, щоб більше днів відпочити, але таки нічого надзвичайного. Потратити день на дорогу в один бік, але побачити щось класне
Результат:
вже голосів: 76
55 (72.37%) Більше вражень
18 (23.68%) Ближче
3 (3.95%) Результати
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляТанцепесенная
А что делать в том домике?
Походи, барбекю, ігри

Кайдашева дочка• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Походи, барбекю, ігри
Ото ж весело.
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляТоскующая
Вы планируете заниматься альпинизмом?
Трекінгом
Танцепесенная• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Походи, барбекю, ігри
В карты и лото?
ПолБатона• 09 августа 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А мені краще три рази по тижню + три рази по чотири дні ( разом з вихідними) на рік. Ніж місяць
я крім місяця маю ще 14 і 10 днів. але літом беру найдовшу відпустку,на місяць,щоб не сидіти в місті. їдемо на за місто з дітьми,або ще кудись.На місяць. в минулому році мала 36 днів в липні
Тоскующая• 09 августа 2024
Ответ дляТанцепесенная
Готовить то уже не отдых
Если варить ведрами борщи, то да, не отдых. А если запечь овощи для теплого салата, приготовить креветок на гриле, да под душевные разговоры и вино- то прекрасный отдых
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляТанцепесенная
В карты и лото?
Різні, карти теж і вуличні ігри

Танцепесенная• 09 августа 2024
Ответ дляТоскующая
Овощи надо пойти купить, помыть порезать. От варки борща собственно процесс не сильно отличается.
Оскорбляю всячески• 09 августа 2024
Ответ дляПолБатона
це не відпочинок а фігня. от у мене відпустка місяць була.це час перезавантажитися. ну хай 3 тижні чи днів 18...а 7 днів це просто ні про що. не встиг піти у відпустку- вже кінець.жах. що можно вирішити? як можна відпочити? ніяк
А для меня даже три дня отпуска вдвоем с мужем - идеально. Я реально отдыхаю, а не две недели на море с детьми - так себе ’отдых’
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляТанцепесенная
Чоловіки готують в горах но вогні, я це обожнюю
Оскорбляю всячески• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Зараз вибираю між відпочинком в горах, можна поїхати за 400 км, зняти будиночок десь на вершинах, але там гори такі собі, не високі. Або ж поїхати у високогір´я, захопити 2 країни, але на це піде день на дорогу
Я б однозначно выбрала второй вариант.
Танцепесенная• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Різні, карти теж і вуличні ігри
Понятно, я бы не поехала. Для меня отдых это шатание по незнакомым городам, музеям,незнакомая кухня,море.
А такой себе дачный отдых можно и дома устроить,если конечно не в квартире живёшь.
Оскорбляю всячески• 09 августа 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
И мне так.
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляТанцепесенная
Це інший формат, в містах теж відпочиваємо. Але гори ніщо не замінить
Оскорбляю всячески• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
У нас так же.
Тоскующая• 09 августа 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В отпуске готовить?Жесть
Так, і дуже люблю це діло
Тоскующая• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Трекінгом
Якщо тренінг, то вам підійдуть будь-які гори
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляТоскующая
Мені треба, щоб були дуже гарні краєвиди
мимАпроходила• 09 августа 2024
Если я хочу отдохнуть морально, то дальше и впечатления, если физически, то ближе и дольше

Оскорбляю всячески• 09 августа 2024
Ответ дляКайдашева дочка
В отпуске готовить?Жесть
И мы любим готовить в отпуске, в основном то чего дома в принципе нет вообще - разные рыбы, моллюски, крабы осьминоги.
Это никак не отменяет рестораны, кафе.
ПолБатона• 09 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
любой отдых с детьми это не отдых. разве что ребенку уже 15 и выше
Оскорбляю всячески• 09 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Мы отлично отдыхаем с детьми на олле , и это реально отдых, но максимум 10 дней, потом можно взвыть от скуки.
Как ’отдыхать’ с детьми месяц я даже не представляю
ПолБатона• 09 августа 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
моим 15 и 16.норм.)))они еще мне и завтрак готовят))
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Прекрасний відпочинок з дітьми, ми одна команда
Мудробаба• 09 августа 2024
Если море и хорошее, то больше дней на море. Если что-то другое, то комфортную дорогу