Виннипуховна• 09 августа 2024

Як для вас краще при короткому відпочинку до тижня?

Їхати найближче можливо, щоб більше днів відпочити, але таки нічого надзвичайного. Потратити день на дорогу в один бік, але побачити щось класне
Результат:
вже голосів: 76
55 (72.37%) Більше вражень
18 (23.68%) Ближче
3 (3.95%) Результати
nabludatel• 09 августа 2024
До тижня- це відпочинок нормальної тривалості.
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Для мене короткий
Носки на подтяжках• 09 августа 2024
Мне лучше ехать недолго и чтоб там никуда не ходить, не бродить. В идеале в лес или домик на берегу. Вот там я отдохну и мне будет хорошо)
Корсет_на_шурупах• 09 августа 2024
Еду в Вену на 5 дней, дорога 2 суток.
Пока оптимально. Лучше было 2 часа полета и 6 ночей
Благоуханочка• 09 августа 2024
Я за те, щоб якомога ближче, але при цьому на природі. Так, щоб відпочити від телефону, інтернету, людей. Тотальне перезавантаження.
буреЛОМКА• 09 августа 2024
Например, что такое классное? Для меня нашлось рядом, то что лучше чем куда-то ездить далеко. И не факт, что от далекой поездки вы в восторге будете, это пока только иллюзия.
ПолБатона• 09 августа 2024
Ответ дляnabludatel
це не відпочинок а фігня. от у мене відпустка місяць була.це час перезавантажитися. ну хай 3 тижні чи днів 18...а 7 днів це просто ні про що. не встиг піти у відпустку- вже кінець.жах. що можно вирішити? як можна відпочити? ніяк
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Зараз вибираю між відпочинком в горах, можна поїхати за 400 км, зняти будиночок десь на вершинах, але там гори такі собі, не високі. Або ж поїхати у високогір´я, захопити 2 країни, але на це піде день на дорогу
ПолБатона• 09 августа 2024
це десь недалеко,щоб просто виспатись і нічого не робити
Мerida• 09 августа 2024
Я б выбрала ближе. Меня утомляет дорога. Потом с отпуска трястись в дороге. И отпуск в трубу. Если мне ещё от дороги отдохнуть придётся.
На границе• 09 августа 2024
Для мене найкраще залишитись на місці і витратити гроші на спа, ресторани, басейни і тд. На шо не вистачає часу під час роботи.
Бо витратити весь час на дорогу, а потім тиждень відходити від такоі відпустки - це для мене не відпочинок
бибизяна• 09 августа 2024
Це дуже мала відпустка, але я за більше вражень
буреЛОМКА• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Второй отдых может и поинтереснее, но вам скорее всего после него отдыхать захочется. Но впечатлений больше, конечно. В общем думайте, вы больше устали морально или физически? От этого и исходите.
Щось не спиться• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
А Вам чего именно хочется?
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляЩось не спиться
А Вам чего именно хочется?
Мені хочеться їхати далі, чоловік хоче поближче, будемо кидати монетку
Живчик-счастливчик• 09 августа 2024
Не люблю долго ездить, если несколько дней просто дома провела бы
Глаза_в_3_карата• 09 августа 2024
Бути на дивані
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляНа границе
Я на місці взагалі не вмію сидіти під час відпустки, треба активностей
Щось не спиться• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
А... тут кто кому уступит. Зачем мужа мучить? Едьте ближе.
МаксХмара• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Я в Харькове, мне до ближайших гор два дня вышла дорога, так как ночевать приходилось во Львове) ближе просто ничего нет, потому выбор ограничен. Неделя, если с дорогой, то очень мало на отдых... Для меня спокойный отдых хотя бы неделя, две, чтоб птицы в себя. А если времени мало, то беру по максимуму галопом - экскурсии, поездки, все успеть. Потом отдых после отдыха)))
Я не чарівниця вам• 09 августа 2024
Ответ дляПолБатона
А мені краще три рази по тижню + три рази по чотири дні ( разом з вихідними) на рік. Ніж місяць
Лялькодзьоб• 09 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Если отпуск длинный - это норм. Но весь отпуск провести в поездке... нам с мужем на третий-пятый лень надоедает любой отдых и хочется домой. Поэтому больше чем на пять дней не ездим. Но ездим очень часто.
So_so• 09 августа 2024
Близко, качественно. Вокруг полно мест где можно перезагрузиться.
Танцепесенная• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
А что делать в том домике?
Тоскующая• 09 августа 2024
Меня дорога выматывает, после нее снова нужно отдыхать. Поэтому, мой вариант- недалеко.
Тоскующая• 09 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Вы планируете заниматься альпинизмом?
Тоскующая• 09 августа 2024
Ответ дляТанцепесенная
А что делать в том домике?
Гулять, дышать, спать , читать, готовить вкусную еду
Кайдашева дочка• 09 августа 2024
Ответ дляТоскующая
В отпуске готовить?Жесть
автор Виннипуховна • 09 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
В мене відпустка довга, але все одно розділяю на декілька частин, один раз відпочивати мало
Танцепесенная• 09 августа 2024
Ответ дляТоскующая
Готовить то уже не отдых