Донька подруги• 10 августа 2024
МРТ органів черевної порожнини з контрастом. Питання, до тих, хто в темі.
Скоро маю пройти це обстеження. Прислали пам´ятку як підготуватись: за кілька днів до обстеження - дієта, за день і в день обстеження - Фортранс.
Розкажіть, будь ласка, щодо харчування. В пам´ятці написали, що не можна овочів, фруктів, бобових, солодощів, молочних продуктів, газованих напоїв. Можна каші і біле м´ясо.
Чи можна картоплю, супи?
І стосовно підготовки. Пишуть, що фортранс дуже гидкий на смак. Чи є якісь лайфхаки, як його випити без рвотного рефлексу?
І щодо самого обстеження: чи дуже страшно?
Там десь до години воно триватиме.
Дякую всім за відповіді.
Чи можна картоплю, супи?
Там десь до години воно триватиме.
Дякую всім за відповіді.
СКИБИДЫШь• 10 августа 2024
Не можна все те, що утворює гази. Тому раджу окрім дієти пити ще й еспумізан. Фортраес не гидкий зовсім.
Снежнакомка• 10 августа 2024
Вообще не страшно. Жидкость пейте залпом. Лучше вообще кушайте бульоны все эти дни легкие на курочке
Губка Боб• 10 августа 2024
і в день обстеження - Фортранс.
вы точно ничего не попутали?
с туалета же можно не встать
вы точно ничего не попутали?
с туалета же можно не встать
Аноним_1858• 10 августа 2024
Фортранс можна трохи згладити лимоном
Картопля крохмалиста і теж викликає вздуття - тому не можна
Небалувана Галя• 10 августа 2024
Можна легенький бульйон з рисом.
Фортранс можна замінити на ендофальк. Він менш гидкий. Випили склянку цієї рідини, посмоктали дольку лимона. При прийомі ендофальку треба ще рідину пити і краще пити більше, ніж в інструкції. Можна пити слабенький прозорий компот.
Донька подруги
• 10 августа 2024
Ответ дляКапитанша
А чому саме мрт?Для цього ж ніби більше кт підходить
Новоутворення на печінці. КТ зробила, але у висновку написали ’гемангіома печінки ?’ , тобто, не 100%. Хірург сказав зробити МРТ, щоб виключити онкологію.
Нульовий сантиметр• 10 августа 2024
Ответ дляДонька подруги
а кт делали без контраста?
Донька подруги
• 10 августа 2024
Ответ дляГубка Боб
і в день обстеження - Фортранс.
вы точно ничего не попутали?
с туалета же можно не встать
вы точно ничего не попутали?
с туалета же можно не встать
Ні, не переплутала. Там є два варіанти прийому.
Донька подруги
• 10 августа 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
а кт делали без контраста?
З контрастом.
Зам. зав. Анонима• 10 августа 2024
Ответ дляДонька подруги
Обычно КТ достатньо, для чого Мрт не розумію. Моя родичка робила кт і все, більше нічого не назначали, це було у больницы, Феофанії.
Зам. зав. Анонима• 10 августа 2024
Ответ дляДонька подруги
З контрастом.
Тоді для чого вам Мрт, якщо кт було з контрастом
Донька подруги
• 10 августа 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не сама собі призначила, це була порада хірурга.
Скажіть, а у вашої родички були якісь болючі відчуття в районі печінки?
У мене час від часу відчуття важкості і відчуття чогось зайвого. Ось і зараз вже десь тиждень, дуже неприємні відчуття, ніби там якийсь камінь. Не можу зігнутись, тисне і починає нудіти. Жовчоного нема, тому проблема з жовчним відпадає.