Куколка-мяуколка• 12 декабря 2024

Біохімія 1 скринінгу

Завтра до лікаря, але вже сьогодні хочеться хоч щось розуміти, хто шарить підкажіть чи все норм. По місячним 12 тижнів, по УЗД 13 тижнів, комірцевий простір 1,9 мм, КТР 69 мм
Ангелок з ріжками• 12 декабря 2024
Там же написано все
Б´ю байдики• 12 декабря 2024
у вас там в левом нижнем углу все написано. фото 1
КАПСЛОЧНИЦА• 12 декабря 2024
А что вам непонятно? Результат написан.
Меня не звали• 12 декабря 2024
Шо ж тут розуміти. Ризик синдрому Дауна низький. До небезпечних болячок у вас вже є імунітет, перехворіли.
Завтра не пью• 12 декабря 2024
Риск низкий.

У вас нет антител к цитомегаловирусу .

К токсоплазмозу, краснухе , герпесу 1/2 есть антитела, вы ими переболели, во время беременности за них можно не переживать.
Ветрянки нет в скрининге , болели ?
автор Куколка-мяуколка • 12 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Риск низкий.

У вас нет антител к цитомегаловирусу .

Ветрянки нет в скрининге , болели ?
В скринінгу немає, але в дитинстві хворіла
Завтра не пью• 12 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Хорошо , значит за нее тоже можно не волноваться.
Викупана• 12 декабря 2024
За результатами ви відноситесь до низької групи ризику, тому якщо на узд все добре, то можете «видихнути» і насолоджуватися вагітністю❤️ здоров‘я вам і малючку❤️
Ответ дляВикупана
Так, по УЗД все добре) дякую🫶
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую🫶