наКоблучках• 10 августа 2024
Гортензія. Що з нею сталося?
Подарували в фірмовому горщику, була яскрава, як на фото. Потім почали суцвіття сохнути і відпадати. Пересадили в великий горщик, але нічого не змінилося, квітів уже немає. Хоча листя живе, пружне.
Та легко!• 10 августа 2024
Ну во первых они отцветают, не цветут постоянно. Во вторых гортензия не любит жить в горшке, ее надо пересаживать в открытый грунт
КоролеВешна• 10 августа 2024
Отцвела. На следующий год в просторном горшке ей будет комфортнее и процветет подольше
Галябалована• 10 августа 2024
Це нормально, що не цвіте. По перше, в неї сезонне цвітіння. По друге, ще адаптовується.
Мені минулого року теж в горщику подарували, пересадила у відкритий грунт, на зиму утепляла агроволокном. Прижилася, але цього літа було тільки 1 маленьке суцвіття.
Телефон Рубика• 10 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Не правда. Їх дуже зручно вирощувать в горшках.
На зиму в гараж закинув і вечною виніс
наКоблучках
• 10 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Ви ніколи не бачили гортензій в горщиках? В мене є, ростуть)
Мост_Устал• 10 августа 2024
Мне в магазине сказали, что надо высаживать в грунт. Не выживают они в горшках.
наКоблучках
• 10 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
Брехня
Путающаяся• 10 августа 2024
Ответ дляМост_Устал
у меня уличные гортензии невысоких сортов растут в горшках. Не придумала, куда посадить и так и растут.)