Пупуговка• 11 августа 2024
Хто спец у диванних оббивках? Екошкіра
У нас дві чіхуа, ліняють капець. Диван з тканини, шерсть важко пилососити , сидимо в шерсті. Хочу купити диван з екошкіри( не в Україні ми зараз).
Ось такий є варіант.Це пишуть в описі до дивану.
Кожа : Склеенная кожа
Состав ткани : 35% кожа и 65% полиэстер.
Шось я на нього дивлюсь і він мені на велюр схожий і думаю, чи не буде те саме з диваном. Сьогодні останній день знижки, магазини зачинені- подивитися на нього не можу. Треба сьогодні визначатися.
Я хочу щоб як шкіряний- протер тряпочкою усю шерсть і все. Щоб вона не застрягала у тканині
Кожа : Склеенная кожа
Не вмію заміряти• 11 августа 2024
А есть возможность заказать сейчас, но отказаться если не понравится?
Сірничок• 11 августа 2024
Сбоку вроде гладко, а посередине под замш, по фото кажется. Нету больше фото? Может еще поищете? Купите б.у кожаный.
По вигляду (з картинки) схоже на нубук. Ми спеціально такий тип обирали на стільці і кухонний диванчик. М´яка на дотик. В нас кіт. Шерсть залишається. І ми спеціальною щіткою прибираємо. Легше звісно ніж зі звичайного дивану з велюру. Але не так, як чисто з кожзама змахнути рукою і все