...аяприкольная• 11 августа 2024
принижній блефаро малярні мішки ж також якось прибирають підтягують?
Хто гарно робить цю операцію в Києві?
Гарантую неперелевки• 11 августа 2024
Нижняя блефаро, вырезают это малярный мешок жир
Нижня блефаропластика – це процедура, яка призначена для видалення надмірної шкіри, жирових відкладень та м´язів з нижньої повіки. Ця процедура допомагає зменшити видимість мішків під очима та зробити шкіру більш гладкою та тонкою.
ОбережнаЯ• 11 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Малярные мешки - это не жировые отложения нижнего века и не мешки под глазами. Это прискуловые мешки (жир + отек).