ВсеЧетко• 11 августа 2024

Хочу зайнятись чимось новим. Порекомендуйте щось

Хочу знайти собі нове хоббі. За свої 15 років перепрошувала кучу всього. Спорт: дзюдо, легка атлетика, волейбол, метання ядра, настільний теніс, бокс, танці. Пробувала в´язати, вишивати, ліпити але не моє(( Захоплююсь малюванням, це подобається мені але хочу щось нове. Ходила в муз. школу 5 років, потім кинула. Перечислила це все щоб в коментах не бачити те чим вже займалась.
Наша взяла• 11 августа 2024
Програмування?

автор ВсеЧетко • 11 августа 2024
Ответ дляНаша взяла
Програмування?
Цікаво, розгляну цей варіант💋
Файно Замало• 11 августа 2024
Вышивка бисером, рисовать картины по номерам, писать стихи
Глаза_в_3_карата• 11 августа 2024
Я вами вже захоплююсь.
Мені здається, вам би підійшли танці. Тю, блін, ви вже танцювали :)
Сама не знаю• 11 августа 2024
Плавание, бадминтон, изучение языков.
Компьютерный дизайн.
Написание стихов.
Пошив одежды.
Конный спорт.
Коко На Страже• 11 августа 2024
Покер, пол-дэнс, китайская чайная церемония.
No problems• 11 августа 2024
Барабани, електрогитара, пластический грим.

Хитрушка-чекушка• 11 августа 2024
Сейчас в моде хоббихорсинг и квадробика....
Like-995b• 11 августа 2024
А какой смысл?
автор ВсеЧетко • 11 августа 2024
Ответ дляФайно Замало
Раніше багато картин по номерам розмалювала. Молодшій сестрі дарували багато, а їй терпіння не хватало їх розмальовувати. Бісером не вишивала ніколи, думаю придивитись до цього варіанту. Вірші писати? ... Впринципі можна спробувати? Чому б ні. Можливо щось і вийде
дякую аж підскакую• 11 августа 2024
Обычный теннис, верховая езда, йога
автор ВсеЧетко • 11 августа 2024
Ответ дляLike-995b
А какой смысл?
Привнести щось нове собі в життя?.. Не знаю. Літо вже закінчується і я скоро піду в 11 клас. Друзів в мене немає тому і гуляти немає з ким. Шукаю чим себе зайняти бо цілий день просиджувати в телефоні не дуже хочеться. Тим більше скоро навчальний рік, підготовка до нмт для мене, дуже напружена буду. Хочу розслабитися поки можу))
Летала_НаМетле• 11 августа 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
а что это?
Like-995b• 11 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Аааа))) в 11 класс 😁
Коко На Страже• 11 августа 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я всё жду появление хоббикатинг и как все будут пытаться отлизать себе промежность или показать грациозное залезание на крышу.
Коко На Страже• 11 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Хоспаде, я думала, пишет скучающая тётка 35+.
автор ВсеЧетко • 11 августа 2024
Ответ дляNo problems
ОЙ ЕЛЕКТРОГІТАРА. Я б хотіла навчитись на ній грати. Думаю біло б круто. Але фінансовий стан моєї сім´ї на цей час не дозволяє ((
Творю чудеса• 11 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
А где можно такому научится? Китайская чайная церемония???? Мне б такое понравилось..
автор ВсеЧетко • 11 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Не перший раз чую що через мою мову мене називають 30+ жінкою. Я ж здається просто ввічливо спілкуюся, без фамільярностей бо поважаю співбесідника.

автор ВсеЧетко • 11 августа 2024
Ответ дляТворю чудеса
Бачила в тік тоці і в ютубі багато відео на цю тему. Рекомендую пошукати гарно, і можливо якщо вам приглянеться зайнятися цим 💗
Творю чудеса• 11 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Есть такие курсы??? В Киеве например.
Наша взяла• 11 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Це квадробіка
автор ВсеЧетко • 11 августа 2024
Ответ дляТворю чудеса
Есть такие курсы??? В Киеве например.
1)https://www.instagram.com/yokochay/
2)https://chayishop.com.ua/content/19-kurs-chajnikh-...
3)https://jpt.com.ua/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwwuG...
Це все сайти які я знайшла з курсами чайних церемоній в Києві.
При бажанні можна знайти ще кучу, і не тільки в місті Київ 😘
Зараз в інтернеті є все, потрібно тільки знати як і де шукати.
Коко На Страже• 11 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Нет, душно и скучно. И рекомендую научиться доводить начатое до конца, а не скользить по верхам.
Злюка-закусюка• 11 августа 2024
Учите языки. Очень полезное хобби. Мне, например, нравится. Так же путешествия хоть на 1-2 куда-то. Это тоже мое хобби
Нафаня Маня• 11 августа 2024
Прибирання. І дохід хороший, і гарні навички на все життя. Нові знайомства.