Телячі ніжноСті• Изменено 11 августа 2024

Що означає полірована плитка? Фото

Це глянець чи ні?
Шукаю білу на стіну ванної
І як називається плитка щоб були мінімальні шви?
Дело было давно• 11 августа 2024
Ректифікат називається. А полірована може бути як глянець так і мат. Але в будь якому випадку вона буде мати дуже гладку поверхню

Оце так цабе• 11 августа 2024
Чтобы швы минимальные - ректификат
автор Телячі ніжноСті • 11 августа 2024
Ответ дляДело было давно
А як вона буде служити на стінах ванної? Дуже напряжно мити таку?
Дело было давно• 11 августа 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А це вам ніхто не скаже, тому що різні поверхні можуть давати різний результат.Тільки власний досвід, тим більше що і склад води має значення. Але якщо узагальнити, то на глянцевих поверхнях плями більш помітні ніж на матових поверхнях.. По кольорах, то на темному сильніше помітно, на світлому майже не помітні, але вони є.
Кастрюлька• 11 августа 2024
Ответ дляДело было давно
Але відмивати легше глянець
Дело было давно• 11 августа 2024
Ответ дляКастрюлька
Але відмивати легше глянець
Я різниці не помітила, в мене є санвузли і з глянцем, і з матовою плиткою.