Домовенок Кузя• 11 августа 2024
Допоможіть позбутись закоханості
Я у шлюбі, але так сталось, що закохалась в іншого. Я не влюбчива, мені дуже дивно, як це я змогла закохатись. Думала пройде, але вже десь пів року не проходить. Той чоловік мій колега, у нас з ним нічого не було, про мої почуття він теж не знає. Дівчатка, хто знає як можна позбутись цього почуття? Не думаю про нього, ніби проходить, а на роботі як підійде до мене, то я вже і пливу.
Фима Собак• 11 августа 2024
Ответ очевиден - сменить рабочее место. Не будете видеть коллегу и всё пройдёт.
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляФима Собак
Дякую, хороша порада. Та я шукаю іншу роботу, але поки нічого не знайшла нормального.
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляПешеходик
А чем вам это мешает?
Любите себе на здоровье
Заважає. Постійно в думках він, навіть робота не допомагає відволіктись.
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Попробуйте пообщаться,вдруг ваше,чем черт не шутит
Я переживаю, що це буде не гарно по відношенню до чоловіка. Та і я не знаю, чи точно подобаюсь йому.
Lilian-nochka• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Отношения имеют свойство заканчиваться.это жизнь
Пешеходик• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
При чем тут он?
Зачем вам ему нравиться, если у вас муж есть?
Просто любите себе тихонько и радуйтесь. Не нужно к коллеге лезть
А вообще не логично
1) Переживаете , что некрасиво по отношению к мужу
2) Но готовы перескочить на коллегу, просто не уверены, что он ответить взаимностью
А вообще не логично
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Так, але можливо якби я йому подобалась, то він про це б сказав. А то лише іноді флірт пробує.
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляПешеходик
При чем тут он?
А вообще не логично
Мені це почуття заважає, краще б його не було.
Пешеходик• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Так вы хотите поменять мужа на этого коллегу, просто не уверены что он тоже хочет
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляПешеходик
При чем тут он?
А вообще не логично
Не готова. Так, переживаю, що не гарно по відношенню до чоловіка. Але я не можу контролювати свої почуття(( можу лише вчинки.
Пешеходик• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Ничего не мешает, если просто ходить себе и любить
Без желания замутить с этим левым мужиком
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляПешеходик
Ні
Lilian-nochka• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну так не все прям в один момент)))
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляПешеходик
В мене не виходить(( постійно відчуваю якесь пригнічення. Треба поміняти роботу, щоб його не бачити.
Шукаю стакан• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Состояние влюбленности еще никому не помешало.. А вот попытка сближения - это уже лишнее! Поймите Вы сейчас с доп батарейкой! У ВАс есть муза... и только! Муза - это объект который вдохновляет, но с которым НЕЛЬЗЯ сближаться...
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Дякую)) спробую так думати.
Шукаю стакан• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую)) спробую так думати.
МНогие (все!) творческие люди ИЩУТ музу.. это не любовница! ЭТо лишь фантазия, прилив сил, всплеск энергетики, прилив творчества и куча бонусов! + удача... уловили суть?
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Так))
Шукаю стакан• 11 августа 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Так))
Вы обязаны ПОРХАТЬ, быть в лучшем виде и состоянии... в лучшей фазе красоты... - вот ОНО ВАМ зачем... наслаждайтесь! Но без сближения.. словом бонус это...
Домовенок Кузя
• 11 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Ви праві)) я стала краще виглядати та є мотивація бути ще кращою.