дамаАмстердама• 12 августа 2024
А вы используете феминитивы?
заварний look• 12 августа 2024
Обычно нет, если мне не нужно подчёркивать, что человек женского пола.
Місячне Сяйво• 12 августа 2024
Нет, они мешают зарабатывать
Я себя так никогда не буду называть
заварний look• 12 августа 2024
Ответ дляОбнимашкина
Если из новых, типа ’психологиня’, ’членкиня’ и т.д., то нет
Ликарка.
Спішу - перекидаюсь• 12 августа 2024
нет. обычно так говорю - ’ была у доктора . она прописала ....’
Продавчиня кіз• 12 августа 2024
Мне очень нравится феминитив ’послица’)). А на украинском, послиця, вообще сказка.
Сонячний зайчик• 12 августа 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
А чому не посолка?
Липка-прилипка• 12 августа 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Що за невігластво з Вашого боку?
Пані посол, пані дипломат.
Поросенка• 12 августа 2024
Ответ длядамаАмстердама
А чего фу?
Очень неблагозвучно звучат.
Обиделась бы, если бы меня называли какой-то членкиней или послицей
Пушап Мі мі• 12 августа 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Посолка
Вам телефонограмма• 12 августа 2024
Ответ дляПоросенка
Очень неблагозвучно звучат.
А використовувати правильно не пробували?
Вам телефонограмма• 12 августа 2024
Багато які фемінитиви використовувала і до цього, а до деяких звикала. Лікарка, вчителька й так були у розмовній мові. Авторко - тепер часто використовую, інші також
Вам телефонограмма• 12 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Посолка
Та то ж нікому не цікаво. Головне спаплюжити і фукати потім.
Малая еще та• 12 августа 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ні, дуже не подобаються, крім тих, що були раніше.
Просто до тих звикли, а до нових ще ні
Поросенка• 12 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Я очень редко говорю на украинском. И тогда, когда говорю, мне вполне хватает моего словарного запаса. Ещё я эти неблагозвучные слова не употребляла
Вам телефонограмма• 12 августа 2024
Ответ дляПоросенка
Та звісно, перекручувати і спотворювати - то всі слова будуть неблагозвучними. А насправді, лише невігластво.
Семенівни сусідка• 12 августа 2024
Ответ дляМалая еще та
Просто до тих звикли, а до нових ще ні
Коли мене називають чи пишуть мені «фотографка», то в мене око сіпаються. Не звикну точно. Враження , що знущаються. І фотограф це нормальна людина, а фотографка це якась недороблена. Це як Марія і Машка, Катерина і Катька.
Поросенка• 12 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Оспади, ну используйте вы)) мне ни холодно ни жарко)