Шмоточницаца• 12 августа 2024

Форум "чоловіків"

Дівчата, як називається форум, де спілкуються такі собі побиті долею чоловіки, які обсмоктують жінок восновному в негативному ключі?
как тебе такое илон маск• 12 августа 2024
Окоп

Тримбулька• 12 августа 2024
Ринок шкур
Слоник-тоник• 12 августа 2024
Пікабу
Іще гараж і рибалка
Да будет так• 12 августа 2024
Там настільки погано, що ці бідні чоловіки вже йдуть на Порадницю
ФФФФристайла• 12 августа 2024
Анти женщина на английском
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 августа 2024
каким это нужно быть мужчиной, чтобы так думать о женщинах))

автор Шмоточницаца • 12 августа 2024
Ого, як їх багато!
Залізна пані• 12 августа 2024
Я пам´ятаю тільки як сюди приносили форум де чоловіки обговорюють ’фей’ (чит. проституток) і оцінюють свої походи. Я там на пару годин зависла.
А так напевно чоловічі форуми це більше про усілякі тачки-техніку-риболовлю-полювання, нє? Бувають і такі де жінок обговорюють? 😱
автор Шмоточницаца • 12 августа 2024
Ответ дляЗалізна пані
На Совєтчиці кидали скріни з таких форумів. Там нормальних чоловіків називають ’Алєнями’, жінок : ’шкури’, ’разведьонкі з прицепами і без’ тощо)))
А у нас макарошки• 12 августа 2024
Ответ дляЗалізна пані
я тоже почитала, была в шоке, проститутки на любой вкус и извращения ,и поняла почему изменяют- все доступно!! только плати